شهرداری گناوه 140میلیارد ریال جذب کرد

گناوه-ایرنا- شهردار بندرگناوه گفت: با پیگیری و رایزنی های بعمل آمده در سایه تعامل 140 میلیاردریال اعتبار در نیمه دوم امسال از محل ارزش افزوده، وزارت کشور و استان بوشهر برای شهرداری جذب و صرف طرح های عمرانی و پرداخت به کارکنان این مجموعه شده است.

به گزارش ایرنا، ماشاالله احمدی روز چهارشنبه در نشست خبری با خبرنگاران رسانه های این شهرستان افزود: ازاین مجموع 10 میلیارد ریال در هفته جاری از محل ارزش افزوده برای خدمات رسانی و فعالیت های شهرداری در ایام تعطیلات نوروز از استان اختصاص و جذب یافت.
وی اظهارکرد: رویکرد شهرداری در ایام تعطیلات نوروز و دیگر فصول رضایتمندی گردشگران و میهمانان و مردم این شهرستان است .
شهردارگناوه گفت: در ایام تعطیلات نوروز برنامه های فرهنگی و هنری مختلفی توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر پیش بینی شده است.
وی افزود:بمنظور خدمات رسانی مناسب به میهمانان و مردم این شهرستان در تعطیلات نوروز ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی در شهرداری تشکیل و مصوبه هایی اتخاذ که عمده آنان اجرایی شده است.
شهردار گناوه گفت: سالم سازی و توجه به معیشت و رفاه کارکنان شهرداری در اولویت کاری قرار گرفته و تمامی واگذاری طرح ها در شهر بصورت مزایده برگزار شده است.
وی افزود: خبرنگاران وجدان بیدار و پرچم روشنایی جامعه هستند و از فعالان این عرصه در شهر انتطار داریم در ایام نوروز شهرداری را در انجام وظایف محوله یاری و فعالیت های صورت گرفته را اطلاع رسانی و درصورت مشاهده هرگونه نقدی و مسایل و مشکلاتی ، صادقانه و براساس واقعیت ها این مجموعه را در جریان قرار دهند.
معاون اجرایی و قائم مقام شهردار و مدیریت ساحل گناوه هم گفت: بمنظور خدمات رسانی مطلوب به میهمانان و شهروندان تاکنون 7 جلسه ستاد تسهیلات سفر در شهرداری برگزار و 300 مصوبه داشته که 80 درصد آنان اجرایی شده است.
کرامت الله طاهری افزود: برپایی 4 سفره هفت سین در 4 نقطه شهر، ساماندهی پارکینگ های عمومی ، تهیه 10 هزار نسخه بروشور راهنمای شهر و بسته های فرهنگی، جمع آوری متکدیان اتباع بیگانه، ساماندهی موتورهای چهارچرخ، جت اسکی و قایق های تفریحی، بکارگیری 150 رفتگر ، احداث سرویس سیار بهداشتی ، آسفالت و لکه گیری خیابان و کوچه ها، رنگ آمیزی و خط کشی معابر و خیابان ها از عمده فعالیت های شهرداری در آستانه سال نو است.
شهر گناوه مرکز شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قرار دارد که در طول سال بخصوص تعطیلات نوروز بدلیل دارابودن ساحل زیبا و بازار اجناس خارجی با قیمت مناسب پذیرای جمعیت زیادی از هموطنان اقصی نقاط کشور می شود.
6164/ 6045

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال