رئیس فدراسیون والیبال:

ایران در مسابقات آسیایی اندونزی با تیم 'ب' شرکت می کند

بوشهر-ایرنا- رئیس فدراسیون والیبال گفت: به دلیل فشردگی چند رویداد مهم بین المللی در رشته والیبال ایران در مسابقات آسیایی اندونزی با تیم 'ب' شرکت می کند.

احمد ضیایی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا در بوشهر افزود: در سال آینده تیم ملی والیبال ایران سه رویداد مهم مسابقات آسیایی، لیگ جهانی والیبال با عنوان' والیبال ملل' و مسابقات قهرمانی جهان در ایتالیا و بلغارستان را در پیش دارد.
وی بیان کرد: مسابقات لیگ جهانی والیبال به عنوان مسابقاتی سخت و فرسایشی از خرداد ماه سال آینده شروع می شود که هم اکنون تدابیر لازم برای حضور قدرتمندانه تیم ملی در مسابقات اندیشیده شده است.
ضیایی ادامه داد: در این مسابقات ایران چهار هفته در خارج از کشور و یک هفته در داخل به مصاف حریفان خود می رود.
وی یادآورشد: مسابقات قهرمانی جهانی که میزبانی مشترک آن با کشورهای ایتالیا و بلغارستان است نیز در نیمه دوم سال 97 برگزار می شود که باتوجه به فشردگی این رقابت ها تصمیم بر این شد در مسابقات آسیایی جاکارتای اندونزی با تیم 'ب' خود شرکت کنیم.
ضیایی ادامه داد: در این راستا اردوی آمادگی تیم ملی از 14 فروردین ماه 97 زیرنظر «ایگور کولاکوویچ» سرمربی تیم آغاز می شود.
وی یادآورشد: مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا نیز تا سه ماه آینده به میزبانی تبریز برگزار می شود و اکنون تیم نوجوانان با برپایی اردو در حال آماده سازی خود برای این مسابقات است.
7212/ 6045

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال