پیکر تفحص شده شهید حمید انبارکی پس از 29 سال به زادگاهش بازمی گردد

بوشهر- ایرنا- مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر گفت: پیکر مطهر شهید ' حمید انبارکی' که پس از گذشت 29 سال از شهادتش بتازگی تفحص شده است، صبح فردا وارد فرودگاه بین اللملی بوشهر می‌شود.

حجت الاسلام ابراهیم تشکری روز یکشنبه درگفت و گو با ایرنا افزود: آیین استقبال از پیکر این شهید ساعت هشت صبح دوشنبه هفته جاری در فرودگاه بین المللی بوشهر برگزار می‌شود.
وی بیان کرد: دوشنبه شب نیز آیین وادع با این شهید والامقام در جایگاه نماز جمعه شهر اهرم مرکز شهرستان تنگستان برگزار و در صبح روز سه شنبه از سپاه تنگستان تا گلزار شهدای گمنام شهر اهرم بر دوش مردم شهید پرور این شهرستان تشییع و سپس برای تدفین به زادگاهش روستای انبارک منتقل خواهد شد.
تشکری ادامه داد: آئین گرامیداشت این شهید روز چهارشنبه در مصلای نماز جمعه شهر اهرم برگزار و مراسم ختم و هفتم شهید انبارکی نیز روز پنجشنبه صبح و بعد از ظهر در روستای انبارک برگزار می شود.
وی یادآور شد: به همین مناسبت آئین برگزاری دعای پر فیض کمیل نیز جمعه شب در روستای انبارک به یاد شهید انبارکی برگزار می شود.
شهید حمید انبارکی در سال 1367 در عملیات بازپس‌گیری جزیره مجنون به درجه رفیع شهادت نائل شده است.
شهید حمید انبارکی در سال 1351 در روستای انبارک شهرستان تنگستان متولد و در دوران دفاع مقدس در سن 16سالگی به درجه رفیع شهادت نائل شد.
7212/6043**
خبرنگار: عبدالصمد شهریاری** انتشار دهنده: خدانظر خواجه

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال