پیشرفت 70 درصدی علمیات ساخت اسکله قایقرانی میداف بوشهر

بوشهر- ایرنا- رئیس هیات قایقرانی استان بوشهر گفت: هم اکنون عملیات اجرای اسکله قایقرانی در دست ساخت میداف بوشهر 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تا دهه فجر مهیای بهره برداری می شود.

مهدی زارعی روز یکشنبه درگفت وگو با ایرنا افزود: این اسکله با مساحت 240 متر مربع فضای سرپوشیده و 700 متر مربع فضای رو باز، داری فضای جانبی، سرویس بهداشتی، رختکن و اتاق مربیان است.
وی با اشاره به اینکه این طرح در دهه فجر امسال تکمیل و مورد بهره برداری قرار می‌گیرد بیان کرد: در فاز دوم این طرح نیز سالن بدنسازی و خوابگاه ورزشکاران پیش بینی شده است.
زارعی با اشاره به ایجاد زیرساخت‌های لازم برای ایجاد اسکله قایقرانی بوشهر با مشارکت بخش خصوصی در دهکده دریایی و گردشگری بوشهر ادامه داد: برای تکمیل این طرح 35 میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است.
وی خواستار حمایت مسئولان برای حمایت از رشته قایقرانی استان بوشهر شد و گفت: با توجه به قابلیت این استان در رشته‌های ورزشی دریایی و آبی بویژه قایقرانی توسعه زیرساخت‌های این رشته در استان ضروری است.
زارعی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: اردوی تیم ملی قایقرانی (رشته کانو کانادایی) برای کسب آمادگی شرکت در مسابقات آسیایی جاکارتای اندونزی در عسلویه نیز هم اکنون در جریان است و تا 27 دی ماه ادامه دارد.
وی یادآور شد: در این اردو 6 نفر از قایقرانان و مربیان تیم ملی قایقرانی حضور دارند.
7212/6043**
خبرنگار: عبدالصمد شهریاری**انتشار دهنده: خدانظر خواجه

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال