ابلاغ 940 میلیارد ریال تسهبلات اشتغال‌زایی به استان بوشهر

بوشهر-ایرنا-مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهرگفت:سهم اعتباری این استان در اشتغال‌فراگیر 2 هزارو 240 میلیارد ریال است که از این میزان در مرحله نخست 940 میلیارد ریال آن ابلاغ شد.

حمیدرضا پناه روز جمعه در گفت وگو با ایرنا افزود: بر خلاف رویه سال‌های گذشته پرداخت این تسهیلات برای تامین مواد اولیه واحدهای تولیدی صورت نمی‌گیرد و کارفرمایان و پیمانکاران تنها با انعقاد قرارداد فروش خدمت می‌توانند اقدام به دریافت این تسهیلات کنند.
وی همچنین از راه‌اندازی سامانه ویژه ثبت نام برای دریافت تسهیلات یاد شده خبرداد و بیان کرد: متقاضیان دریافت این نوع تسهیلات باید از طریق نام نویسی در سامانه یاد شده برای دریافت تسهیلات اقدام کنند تا پس از بررسی درکمیته فنی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر مورد توجه قرار گیرد.
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر یادآورشد: در این ارتباط پرونده پرداخت 170 میلیارد ریال تشکیل و به بانک‌های عامل این استان ابلاغ شده است.
پناه، همچنین با اشاره به اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی روستایی اظهارداشت: از اختصاص 1.5 میلیارد دلار طرح‌های اشتغال‌زایی روستایی و عشایری کشور سهم استان بوشهر 2.34 درصد تعیین شده است.
وی، با اشاره به اجرای طرح مشاغل خانگی گفت: برای اجرای این طرح‌ها 180 میلیارد ریال به استان بوشهر تخصیص یافته است.
7212/ 6045**خبرنگار: عبدالصمد شهریاری**انتشار دهنده:اکبر اقبال مجرد

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال