بررسی نظام اداری، منابع انسانی و بهسازی ساختار سازمانی نیروگاه اتمی بوشهر

بوشهر- ایرنا- روابط عمومی نیروگاه اتمی بوشهر اعلام کرد: در نشستی که روز پنجشنبه با حضور معاونان سازمانهای امور اداری و استخدامی و انرژی اتمی کشور، در بوشهر برگزاز شد، نظام اداری، منابع انسانی و بهسازی ساختار سازمانی این نیروگاه و توسعه واحدهای جدید (2 و 3) آن مورد بررسی قرار گرفت

به گزارش ایرنا، به نقل از این روابط عمومی، همچنین در این نشست ضمن تبادل دیدگاه‌ها، راهکارهای پیشنهادی برای هماهنگی‌های بیشتر میان طرفین بررسی شد.
براساس گزارش روابط عمومی نیروگاه اتمی بوشهر، در این نشست، صفدری معاون نوسازی اداری سازمان اداری استخدامی کشور، شاهپری رئیس امور ساختارهای سازمانی، احمدیان معاون سازمان و مدیرعامل شرکت تولید و توسعه انرژی اتمی ایران، غفاری رئیس نیروگاه و مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نیروگاه اتمی بوشهر و دیگر مسئولان این نیروگاه حضور داشتند.
شرکت کنندگان در این نشست پس از جلسه از بخش های مختلف نیروگاه اتمی بوشهر دیدن و از نزدیک در جریان چگونگی فعالیت و روند تولید برق از نخستین نیروگاه اتمی کشور قرار گرفتند.
همچنین آنان با حضور در محل مزار مطهر دو شهید گمنام دفن شده در نیروگاه اتمی بوشهر ضمن زیارت و قرائت فاتحه، به این شهیدان و شهدای صنعت هسته‌ای ادای احترام کردند.
6047/6043** خبرنگار: مونا عیدان** انتشار دهنده: خدانظر خواجه

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال