نامزدهای مورد حمایت حزب اعتدال و توسعه در استان بوشهر معرفی شدند

بوشهر- ایرنا - در آئینی با حضور فاطمه هاشمی رفسنجانی عضو هیات موسس حزب اعتدال و توسعه نامزدهای مورد حمایت این حزب دردهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از چهار حوزه انتخابیه استان بوشهر معرفی شدند.

به گزارش ایرنا در این آئین که یکشنبه شب در سینما کانون بوشهر با حضور شمار زیادی از هواداران احزاب اصلاح طلب برگزار شد،حجت الاسلام عبدالحمید خدری برای حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم، محمدباقر سعادت حوزه انتخابیه دشتستان، محمد پاکدل حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان و سکینه الماسی در حوزه انتخابیه کنگان، دیر، جم و عسلویه بعنوان چهار نامزدهای مورد حمایت حزب اعتدال و توسعه در استان بوشهر معرفی شدند.
در ابتدای این همایش از سوی فاطمه هاشمی رفسنجانی از تصاویر چهار کاندید مورد حمایت حزب اعتدال و توسعه در استان رو نمایی شد و به دنبال آن نمایندگان یاد شده در روی سن حاضر شدند.
فاطمه هاشمی رفسنجانی گفت: این افراد پس از برگزاری نشست های مکرر شورای اصلاحات، حزب اعتدال و توسعه و حامیان دولت مشخص شده اند.
وی یادآورشد: امیدواریم شور و حال حاکم بر جو این همایش همچنان ادامه پیدا کند و همه با هم این شور و هیجان را هفتم اسفندماه به صندوق های رای بریزیم و نتیجه آن را ببینیم.
هاشمی رفسنجانی گفت: حال باید خوشحال باشیم که در چنین موقعیتی همه این گروه ها به فکر کشور بوده و با وحدت کامل توانستند این چهار نامزد را انتخاب و معرفی کنند.
عضو هیات موسس حزب اعتدال و توسعه اظهارداشت: در روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده اکثر جامعه ایران بدنبال نتایج کسب شده از حضور پرشور و آگاهانه پای صندوق های اخذ رای خوشحال خواهند بود.
وی با ابراز امیدواری حفظ وحدت موجود در اصلاح طلبان استان بوشهر یادآور شد: هم اکنون در شرایط حساسی قرار داریم و باید حماسه سیاسی دوباره ای را رقم بزنیم.
هاشمی رفسنجانی گفت: همه می دانیم که به دلیل رد صلاحیت های فراوان افرادی شناخته شده خارج شدند و بعضی از افراد ناشناخته و بعضی از افراد شناخته شده در عرصه انتخابات مانده اند.
وی افزود: ناشناخته بودن نامزدهای موجود به معنی ناتوانی آن افراد در اداره مجلس نیست و تنها به منزله ناشناخته شدن آنها برای عموم مردم است.
هاشمی رفسنجانی افزود: با این وجود چه رد صلاحیت شده ها و چه آنهایی که تایید صلاحیت شده و در بین لیست قرار نگرفتند باید از لیست نامزدهای مورد حمایت اصلاح طلبان و حزت اعتلال و توسعه در استان بوشهر برای راهیابی به مجلس شورای اسلامی پشتیبانی کنند.
هاشمی رفسنجانی خطاب به افراد شرکت کننده در این همایش گفت: حتی اگر کسی را نمی شناسید و نامزد مورد دلخواه شما نیست نباید نسبت به انتخابات بی توجه بود بلکه باید توجه داشت رای ندادن شما باعث وارد شدن نفر مخالف خواهد شد.
استان بوشهر دارای چهار کرسی نمایندگی مجلس است که هم اینک 48 نامزد تائید صلاحیت شده برای کسب کرسی های یادشده رقابت انتخاباتی خود را آغاز کرده اند.
7212/ 6045

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال