مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی عضو شورای مرکزی 'سلام' شد

بوشهر- ایرنا - مهندس مسعود حسنی مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی با حکم مقام عالی وزارت نفت مهندس زنگنه، به عضویت شورای مرکزی سلام(سلامت، ایمنی و محیط زیست ) وزارت نفت درآمد.

به گزارش ایرتا روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی اعلام کرد: هدف اصلی این شورا، رسیدن به جایگاه شایسته و قابل پذیرش در عملیات صنعت نفت جهان است.
براساس این گزارش، شناخت موضوع ، طراحی و استقرار سامانه های حرفه ای، تدوین مقررات موثر بر پایه تجارب به دست آمده از حوادث و پیشرفت های به روز و کارآمد علمی، انجام آموزش های نظری و عملی، انجام تمرین های مستمر و به روز آمد در تمامی سطوح (اعم از رسمی و پیمانکاری)، انضباط در اعمال مقررات و استقرار سامانه ی نظارت از لوازم قطعی در رسیدن به اهداف شورای 'سلام'اعلام شده است.
همچنین براساس این گزارش ، شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی با چهار شرکت داخلی در زمینه تامین اقلام مورد نیاز پالایشگاه های مجتمع، قراردادهای جداگانه منعقد کرد.
این گزارش می افزاید: در این مراسم که درغرفه انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران (استصنا) برگزار شد، مهندس مسعود حسنی مدیرعامل مجتمع با شرکت جمکو قرارداد تامین الکترو موتور ضد انفجار یکهزارو 200کیلووات امضا کرد.
قرارداد تامین قطعات یدکی پمپ های گریز از مرکز با شرکت ویرا، قرارداد خرید مولکولارسیو با شرکت گهر سرام و همچنین قرارداد خرید مولکولارسیو با شرکت نیتل پارس از دیگر قراردادهای منعقد شده بین مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی و مدیرعامل های شرکتهای مذکور بود.
این قراردادها در مجموع بالغ بر 87میلیارد ریال ارزش دارند و تامین این اقلام در داخل کشور حدود 40 درصد صرفه جویی به همراه خواهد داشت.
شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی متولی فازهای 12 گانه به بهره برداری رسیده در میدان گازی پارس جنوبی است.
طرح توسعه ای میدان گازی پارس جنوبی در شهرستان های عسلویه و کنگان واقع شده است.
شهرستان های عسلویه و کنگان به ترتیب در فاصله 285 و 220 کیلومتری جنوب واقع شده است.ک/1
6045

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال