استاد دانشگاه: صهیونیست ها با ابزار رسانه، جهان را مدیریت می کنند

گناوه- ایرنا- یک استاد دانشگاه گفت: صهیونیست ها با بهره گیری از ابزار بسیار موثر رسانه، مردم دنیا را بدون اینکه اطلاع داشته باشند، مدیریت می کنند.

به گزارش ایرنا، دکتر علی اکبر رائفی پور دوشنبه شب در جمع مردم شهرستان گناوه با موضوع ' دو روی سکه رسانه ' افزود: لابی های بزرگ صهیونیست با بهره گیری از ابزار رسانه درهمه کشورهای غربی نفوذ دارند و با جریان سازی رسانه ای، افکار مردم را به سمت جریان مورد نظر خود منحرف و سیاستمداران این کشور ها را برده خود درمی آورند.
وی با اشاره به اینکه 15 میلیون صهیونیست با دراختیار داشتن غول های رسانه ای، جهان را به دلخواه رژیم اشغالگر اسراییل می چرخانند، افزود: طبق آمار، روزانه 55 میلیون کلمه خبر تولید می شود که 95 درصد آن توسط رسانه های مرتبط با خط ومشی صهیونیست ها تولید می شود.
وی گفت: هر یک از نامزدهای پست ریاست جمهوری آمریکا چه دموکرات یا جمهوری خواه اگر بخواهند بر سر مسند قدرت کاخ سفید قرار گیرند و درانتخابیات پیروز میدان شوند باید ابتدا وعده نوکری صهیونیست ها را بدهد و بعد هم که رییس جمهور شد باید در راستای سیاست های حمایت از رژیم صهیونیستی گام بردارد . .
رائفی پور بیان کرد: صهیونیست های ثروتمند دنیا با دردست گرفتن غول های رسانه ای جهان ذهن مردم را منحرف کرده و بیشتر مردم دنیا از جمله کشورهای اسلامی را شرطی کردند.
وی گفت: صهیونیست ها به این نتیجه رسیدند که تنها دشمن آنها جمهوری اسلامی ایران است و به همین خاطر همه تلاش خود را برای به تصرف درآوردن این دژ محکم بکار می برند.
رائفی پور ادامه داد: مدیریت مسلمانان یکی از برنامه های آنان است که با راه اندازی جنگ نرم و هجمه فرهنگی وارد خانه های مردم شدند و بدون اینکه متوجه باشیم شرطی می شویم.
این استاد دانشگاه گفت: بواسطه این ترفند، الگوی ایرانی اسلامی دربرخی خانواده ها تبدیل به الگوی منحط غربی شده است.
وی بااشاره به اینکه باید از در مقابله با بلای شبکه های ماهواره ای مواظب خانواده ها باشیم گفت: بالا رفتن آمار طلاق وخودکشی در کشور زاییده تماشای شبکه های ماهواره های جهت دار است.
رائفی پور بیان کرد: صهیونیست ها برای تضعیف باورها و مبانی دینی وملی و تعریف الگوی زندگی غربی سالهاست برای ما برنامه ریزی می کنند.
وی گفت: امروز دشمن توان حمله نظامی به جمهوری اسلامی را ندارد به همین دلیل راهبرد ارعاب را با حمایت از داعش و وهابیون افراطی درمنطقه اجرا می کنند.
رائفی پور افزود: آمریکایی ها از وهابیون وحشی وتکفیری حمایت می کنند در حالی که مبارزان سلحشور حزب الله لبنان و حماس و فلسطین را تروریسم می نامند.
وی از حضور باشکوه مردم گناوه در این برنامه قدردانی کرد.
از این برنامه که در محل سالن مجتمع فرهنگی هنری خلیج فارس گناوه برگزارشد، استقبال شده بود، طوری که داخل مجتمع بیش از ظرفیت و حدود 500 نفر نیز خارج از سالن به سخنان این استاد گوش فرا دادند.
شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قراردارد. ک/2
7476/637/539

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال