هزار و 500 میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی اردبیل پرداخت می شود

اردبیل - ایرنا - استاندار اردبیل از پرداخت هزار و 500 میلیارد ریال تسهیلات توسط بانک صنعت و معدن به واحدهای تولیدی در این استان خبر داد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از استانداری اردبیل ، اکبر بهنامجو با اشاره به دیدار خود با مدیر عامل بانک صنعت و معدن گفت: این بانک با پرداخت این مقدار تسهیلات به واحدهای تولیدی در استان اردبیل موافقت کرد.
وی با بیان اینکه مسئولان استان از واحدهای تولیدی و سرمایه گذاران بخش خصوصی حمایت می کنند، افزود: مقرر شد این تسهیلات به واحدهای تولیدی آرتاویل تایر ، آرتا انرژی و نئوپان خلخال پرداخت شود.
استاندار اردبیل اظهار داشت: 500 میلیارد ریال به عنوان سرمایه در گردش برای توسعه فاز دوم کارخانه آرتاویل تایر که نیمه اول سال جاری به بهره برداری خواهد رسید، پرداخت خواهد شد.
وی بیان کرد: 500 میلیارد ریال تسهیلات برای طرح پتروشیمی آرتا انرژی و 500 میلیارد ریال برای فاز دوم کارخانه نئوپان خلخال که با احداث آن علاوه بر 160 نفر فعلی حداقل برای 400 نفر دیگر هم اشتغال زایی خواهد شد، در نظر گرفته شد.
بهنامجو با اشاره به تصویب تسهیلات توسعه کارخانه ذوب آهن فولاد سپهر سبلان گفت: در این دیدار مقرر شد بانک صنعت و معدن یک خط تولید تیر آهن در کارخانه فولاد سپهر سبلان راه اندازی کند و ارزش ریالی آن را به صورت اقساط دریافت کند‌.
6130/ 1257

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال