جاده اردبیل - آستارا بر اثررانش زمین بسته شد/ تلاش پنج گروه راهداری برای بازگشایی راه

اردبیل - ایرنا - گروه های راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل در تلاش برای بازگشایی جاده اردبیل - آستارا هستند که عصر دوشنبه بر اثر رانش زمین در منطقه آقچای آستارا بسته شده است.

به گزارش ایرنا ، سرهنگ فتاحی رییس پلیس راه استان اردبیل گفت: به علت رانش زمین در جاده اردبیل - آستارا بعد از پل آقچای، تا اطلاع ثانوی تردد به سمت شهر آستارا ممکن نبوده و رانندگان تا بازگشایی جاده باید از مسیرهای جایگزین رفت و آمد کنند.
در این حال مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از تلاش پنج گروه راهداری برای بازگشایی جاده اردبیل - آستارا خبر داد.
علی رحمتی با بیان اینکه حجم رانش و ریزش برداری 2 هزار مترمکعب است، گفت که با تلاش راهداران این جاده تا پایان شب بازگشایی می شود.
وی به بارش برف و باران در جاده های استان اشاره کرد و افزود: 80 گروه راهداری در جاده های استان مستقر بوده و با تلاش آنها به جز جاده اردبیل - آستارا تمامی راه ها باز بوده و تردد در آنها جریان دارد.
وی از مردم خواست قبل از سفر آخرین وضعیت راه ها را از طریق سامانه 141 مرکز مدیریت راه ها جویا شوند، با احتیاط کامل رانندگی کرده و زنجیرچرخ نیز حتما به همراه داشته باشند.
جاده اردبیل - آستارا به طول 70 کیلومتر از راه های پرتردد بین استان اردبیل و گیلان می باشد، گردنه حیران در این جاده واقع می باشد.
6018/6016

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال