رییس حوزه قضایی بخش هشجین خلخال:

مدارس هشجین خلخال نیاز به ایمن سازی دارند

اردبیل - ایرنا - رییس حوزه قضایی بخش هشجین خلخال گفت: اجرای طرح ایمن سازی مدارس از سوی مسئولان ذیربط آموزش و پرورش این منطقه و اداره کل نوسازی ، توسعه وتجهیز مدارس استان اردبیل باید اجرایی شود.

به گزارش ایرنا ، باقر نریمانی روز شنبه در نشستی با مسئولان آموزش و پرورش بخش خورش رستم با بررسی مشکلات مربوط به ایمنی مدارس افزود: این طرح در راستای حفظ حقوق عامه و پیشگیری از وقوع هرگونه حوادث احتمالی باید در سریع ترین زمان اجرا شود.
رییس دادگاه هشجین اظهار داشت: بررسی و بازدید وضعیت 52 مدرسه و واحد آموزشی این بخش مطابق معیارهای تعریف شده ایمنی با وضعیت موجود مدارس باید مورد ارزیابی قرار بگیرد.
او گفت: در اجرای دستورالعمل مربوط به برنامه های های بهبود ایمنی مدارس و با هدف شناسایی مراکز آموزشی در معرض خطر برای پیشگیری از وقوع حادثه تشکیل گروه تلفیقی متشکل از نمایندگان آموزش و پرورش ، اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس ، شهرداری ، سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی و سازمان نظام مهندسی ساختمان ضرورت دارد.
او افزود: گروه مذکور با محوریت اداره آموزش و پرورش چک لیست نواقص مدارس و اقدامات کوتاه مدت و بلند مدت برای رفع نقص و خطر را که در تامین ایمنی مدارس موثر واقع شود را در اسرع وقت اعلام کنند تا در این خصوص اقدام لازم صورت گیرد.
خلخال در جنوب اردبیل قرار دارد.
7119/6018

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال