استاندار اردبیل: بروکراسی در مسیر سرمایه گذاری کاهش می یابد

اردبیل- ایرنا - استاندار اردبیل گفت: دستگاه های اجرایی باید در راستای کاهش بروکراسی سرمایه گذاری و تسریع در روند اشتغال تلاش کنند.

به گزارش ایرنا ، اکبر بهنامجو روز شنبه در جلسه کارگروه اشتغال استان اردبیل افزود: همه دستگاه های اجرایی باید پیشنهادهای لازم در راستای کاهش حتی یک مرحله از بروکراسی اضافه در زمینه ایجاد اشتغال در استان را استخراج و ارائه دهند.
وی بیان کرد: در سال جاری تلاش برای ایجاد اشتغال واقعی در هر یک از دستگاه های اجرایی با جدیت دنبال می شود و همه دستگاه ها موظف به ایجاد اشتغال واقعی بر اساس توان باشند.
استاندار اردبیل ادامه داد: اطلاع رسانی اشتغال انجام گرفته در دستگاه های اجرایی باید به نحو صحیحی انجام شده و همه مردم از جزییات این اشتغال ها آگاه شوند.
او با اشاره به وجود مشکلات اقتصادی ، کم شدن قدرت خرید مردم و بیکاری را از جمله مهم ترین مشکلات خانواده های استان دانست و گفت: سرمایه گذاران به عنوان محور اصلی ایجاد اشتغال هستند و مسئولان به عنوان تسهیل کننده باید وظایف خود را به نحو احسن انجام دهند.
بهنامجو ادامه داد: در بیشتر خانواده ها افراد بیکاری وجود دارند که وظیفه مسئولان تسهیل روند سرمایه گذاری و اشتغالزایی برای این جوانان است.
وی با اشاره به انتخابات پیش روی مجلس شورای گفت: برخی افراد دانسته یا ندانسته تلاش می کنند با کمرنگ جلوه دادن اقدامات دولت و مسئولان در خصوص اشتغالزایی، خود را مطرح کنند که باید با اطلاع رسانی صحیح، مردم را از اقدامات انجام گرفته آگاه کنیم.
استاندار اردبیل بیان کرد: مسئولان دستگاه های اجرایی که برای سال جاری تعهد اشتغال دارند، باید با تلاش مضاعف در راستای رفع مشکل اصلی استان گام بردارند.
3006/6016

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال