فرماندار خلخال: مرمت جاده خلخال - اسالم در حوزه گیلان بزودی آغاز می شود

اردبیل - ایرنا - فرماندار خلخال گفت: با هماهنگی بعمل آمده با مسئولان شهرستان تالش مرمت و بهسازی سطح تخریب شده جاده اسالم - خلخال در حوزه استحفاظی استان گیلان بزودی آغاز می شود.

به گزارش ایرنا، فریدون بابایی روز چهارشنبه در جلسه شورای ترافیک خلخال افزود: کامیون های حمل مصالح ساختمانی برای تامین نیازهای استان گیلان آسیب های زیادی به جاده خلخال - اسالم زده و موجب تخریب آن شده اند.
وی تاکید کرد: اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای خلخال بر اساس وظایف محوله مکلف به برخورد با رانندگان کامیون های حمل بارغیر مجاز در جاده های منطقه برای پیشگیری از تخریب سطح آسفالت است.
او افزود: پس از تشکیل جلسه با صاحبان کارگاه های تولید شن و ماسه و اخذ تعهد از آنها برای پرهیز از تحویل اضافه بار به کامیون های حامل بار مصالح ساختمانی به مقصد استان گیلان ، مشکل تا حدی حل شده هر چند تخلف 2 کارگاه تولید شن و ماسه در عدم رعایت تناژ بار به فرمانداری گزارش شده است.
وی اظهار کرد: مسئولان اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای و اداره صنعت ، معدن و تجارت موظف به کنترل تناژبار کامیون های حامل بار شن و ماسه به مقصد استان گیلان هستند.
بابایی از شناسایی و تعیین محل استقرار دوربین های هوشمند کنترل سرعت و ترافیک در جاده اصلی خلخال به فیروزآباد و سرچم خبر داد و گفت: بزودی این تجهیزات در سه نقطه از این جاده نصب و راه اندازی می شود.
او به اجرای طرح جمع آوری خودروهای اسقاطی و رها شده در معابر عمومی شهرها و مراکز بخش های این شهرستان اشاره کرد و افزود: اجرای این طرح در شهرهای خلخال ، کلور و هشجین با موفقیت همراه بوده است.
فرماندار خلخال همچنین با انتقاد از اظهار نظر و اطلاع رسانی از جمله مسدود بودن جاده ها از سوی برخی از مسئولان افزود: از این پس پخش هرگونه اخبار مربوط به آخرین وضعیت راه های منطقه از طریق هماهنگی لازم با فرمانداری خلخال صورت خواهد گرفت.
خلخال در جنوب اردبیل واقع شده و در همسایگی استان گیلان قرار دارد.
6018/7119

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال