بیش از 23 هزار مسافر نوروزی در استان اردبیل جابجا شدند

اردبیل - ایرنا - رییس کمیته حمل و نقل ستاد اجرایی خدمات سفر استان اردبیل از جابجایی بیش از 23 هزار نفر مسافر نوروزی در این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل، علی رحمتی روز یکشنبه در بازدید از پایانه مسافربری شهر خلخال گفت: این مسافران از 25 اسفند 97 تا پایان روز سوم فروردین 98 توسط 2 هزار و 900 سرویس جابجا شدند.
وی بیان کرد: امسال در طرح نوروزی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل در کنار 120 گروه راهداری ، هزار و 200 دستگاه ناوگان عمومی اعم از اتوبوس ، مینی بوس و سواری نیز به مسافران خدمات ارائه می کنند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل همچنین از افزایش 27درصدی سفر زائران راهیان نور در قالب طرح ستاد نوروزی خبر داد.
رحمتی اضافه کرد: تاکنون 792 نفر زائر با 19 سرویس برای زیارت کربلای شهدای دوران دفاع مقدس عازم مناطق عملیاتی جنوب کشور شدند.
وی با اشاره به فعالیت 59 شرکت و موسسه مسافربری در استان اردبیل گفت: در تعطیلات نوروزی کرایه ناوگان عمومی مسافری به دلیل یک سر خالی بودن 20 درصد افزایش یافته که بعد از اتمام طرح نوروزی به روال عادی باز خواهد گشت.
6016

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال