امام جمعه بیله سوار:

همت مردم عامل اصلی پیشرفت بیله سوار است

اردبیل - ایرنا- امام جمعه بیله سوار اصلی ترین عامل پیشرفت این شهرستان را همت مردم دانسته و تاکید کرد: امروز باید مهم ترین دغدغه مردم منطقه عمران، آبادانی و زیبایی شهرباشد.

حجت الاسلام جدایی در خطبه های نماز جمعه بیله سوارافزود: اگر مردم فهیم در آبادانی منطقه مشارکت فعال نداشته باشند دیگر نباید انتظاری برای تغییر داشت، همگی باید به کمک شهرداری و مسئولان شتافته و نباید کسی خود را کنار کشیده و جدای از کار بداند.
وی بیان کرد: یکی از بزرگترین مشکلات ظاهری شهر بیله سوار گل آلود بودن آن به علت خاکی است که توسط ماشین آلات کشاورزی وارد شهر می شود، برای حل این مشکل یا باید کارواش هایی در ورودی شهر باشد که ماشین آلات در حین ورود به شهر در آنجا شسته شوند و یا اینکه در ورودی شهر پارکینگ هایی تعبیه شود که این ماشین آلات در آنجا پارک شوند، در هر حال باید برای خارج کردن شهرستان از حالت روستایی دست به دست هم داد‌.
جدایی همچنین گفت: یکی از بهترین راه های رفع مشکلات بیله سوار این است که هزینه هایی که در مراسم عزا هزینه می شود به امور خیریه پرداخت گردد.
جدایی با گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش گفت: تشکیل شوراهای آموزش و پرورش، پتانسیل خوبی برای استفاده کردن از نقطه نظرات و اندیشه های متفاوت در مدیریت آموزش و پرورش است.
وی افزود: یکی از بزرگترین آسیب های شوراهای آموزش و پرورش ، حضور کسانی است که به صورت فرمایشی در جلسات حضور دارند و هیچ‌گاه نگاه نو و نظر جدیدی برای ارائه ندارند .
خطیب جمعه بیله سوار همچنین ضمن تسلیت شهادت حضرت زهرا(س) عنوان کرد: یک شنبه سالروز شهادت سیده نساء عالمیان ، بی بی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س) است و در عصر روز شنبه که شب شهادت حضرتش می باشد مجلس عزای عظیمی برگزار خواهد شد .
بیله سوار در شمال اردبیل واقع است.
6019/6016

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال