راه ارتباطی خلخال به پونل مسدود شد

اردبیل - ایرنا - رییس راهداری و حمل و نقل جاده ای خلخال گفت: مسیر ارتباطی خلخال به پونل به علت بارش سنگین برف همراه با کولاک تا اطلاع ثانوی مسدود اعلام است.

محمد قربانی سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این راه ارتباطی پیش از این به علت شکستگی بخشی از بدنه یک پل در مسیر راه واقع در حوزه استحفاظی استان گیلان از سمت پونل مسدود اعلام شده بود.
وی بیان کرد: به علت بارش سنگین برف و با هدف پیشگیری از وقوع هرگونه حوادث ناشی از سقوط بهمن در این جاده راه خلخال به پونل در داخل حوزه استحفاظی خلخال از حوالی روسای مجره تا انتهای حوزه تا اطلاع ثانوی بر روی همه خودروها مسدود اعلام می شود.
قربانی اظهار داشت: رانندگانی که قصد مسافرت به استان گیلان را دارند می توانند از راه ارتباطی خلخال به اسالم برای تردد استفاده کنند.
او از ادامه بارش برف و کولاک در مسیر ارتباطی خلخال به اسالم خبر داد و گفت: با افزایش شدت باد و کولاک برف هم اکنون محدودیت دید در برخی از نقاط این جاده به کمتر از پنج متر رسیده و به همراه داشتن زنجیر چرخ برای عبور از گردنه الماس واقع در این جاده ضروری است.
جاده ارتباطی خلخال به پونل از که در سال های گذشته با اولین بارش برف بر روی خودروها مسدود می شد اوایل پاییز امسال به علت تخریب قسمتی از ساختمان یک پل در حوالی سد در حال احداث شفارود گیلان مسدود اعلام شده است.
7119/6018

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال