بیمه برکت در مناطق محروم اردبیل خدمات می دهد

اردبیل - ایرنا - رییس بیمه برکت استان اردبیل گفت: خدمات بیمه ای از جمله بیمه تکمیل درمان از طریق این بیمه به اهالی ساکن در مناطق محروم روستایی این استان ارائه می شود.

به گزارش ایرنا ، بهنام احمدی روز دوشنبه در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری خلخال افزود: این بیمه وابسته به ستاد اجرایی و حمایتی امام راحل و بنیاد برکت کشور است و تاکنون 50 درصد از اهالی ساکن در این مناطق زیر پوشش قرار گرفته اند.
وی گفت: بیمه برکت همچنین بخشی از هزینه های مربوط به درمان زوج های نابارور مناطق عشایری و روستایی استان را تامین می کند.
او اظهار داشت: دارندگان بیمه های درمانی از قبیل تامین اجتماعی ، خدمات درمانی ، بیمه ایرانیان و سایر بیمه ها می توانند از خدمات بیمه تکمیل درمان بیمه برکت بر اساس سطح درآمد استفاده کنند.
هوشنگ دشتی ، معاون اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل نیز در این جلسه از اجرای طرح اشتغال مبتنی بر قرارداد و نیز ارائه تسهیلات بانکی به طرح های پشتیبان در این استان به عنوان دومین استان مجری پس از کرمانشاه خبر داد.
وی گفت: با اجرای این طرح علاوه بر ایجاد اشتغال پایدار برای بخشی از بیکاران در بخش مشاغل خانگی و تامین مواد اولیه برای مجریان طرح های تولیدی ، مشکل فروش محصولات تولید کنندگان با بازاریابی ، حذف واسطه و فروش به قیمت واقعی آن برطرف می شود.
معاون صندوق کارافرینی امید استان اردبیل هم گفت: خلخال دومین شهرستان این استان در پرداخت تسهیلات ایجاد اشتغال پایدار روستایی در سال جاری است.
طهماسب فرهنگ اظهار داشت: امسال 22 میلیارد و 500 میلیون ریال به طرح های ایجاد مشاغل پایدار روستایی و عشایری این شهرستان پرداخت و زمینه اشتغال بخشی از بیکاران منطقه فراهم شده است.
وی با بیان اینکه ارائه گواهی مالیاتی برای دریافت تسهیلات با مبلغ بیش از یک میلیارد ریال از این صندوق برای همه طرح های تولیدی الزامی است، افزود: حداکثر تسهیلات سرمایه در گردش به طرح های تولید پوشاک 2 میلیارد و 500 میلیون ریال و سقف تسهیلات تجهیز کارگاه های تولید پوشاک نیز به همین مبلغ می باشد.
7119/6018

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال