نماینده اردبیل:

مجلس بدنبال تصویب نهایی CFT است

اردبیل - ایرنا - نماینده مردم اردبیل، نیر ، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: الحاق ایران به کنوانسیون بین‌المللی مقابله ‌با تامین ‌مالی تروریسم (CFT) یک امر ضروری است و مجلس شورای اسلامی هم بدنبال تصویب نهایی آن است.

به گزارش ایرنا ، محمد فیضی روز پنجشنبه در آیین تجلیل از صادرکنندگان نمونه اردبیل افزود: برغم جوسازی های برخی مخالفان ، نمایندگان مجلس کلیات این الحاق را تصویب کردند ولی شورای نگهبان ایراداتی را وارد دانست که دوباره اصلاح و به شورای نگهبان ارجاع شد.
وی اظهار داشت: این کنوانسیون 194 عضو در دنیا دارد و این اعضا بیشتر با مراودات بانکی کشور ها رتبه بندی می شوند و ایران هر قدر در صحنه های بین المللی نقش ایفا کند موفقیت بیشتری را کسب خواهد کرد.
نماینده اردبیل بخشودگی جرایم وام های زیر یک میلیارد ریال را یادآور شد و گفت: بر اساس تبصره 16 بند واو سال گذشته این قانون اجرا شد و تلاش می شود امسال هم واحدهای تولیدی از این بخشودگی بهره مند شوند.
او توسعه صادرات در استان اردبیل را ضروری دانست و گفت: با برطرف شدن برخی موانع می توان میزان صادرات استان را افزایش داد.
فیضی افزود: میزان صادرات در سال جاری نسبت به سال های گذشته افزایش یافته که نشان دهنده عزم جدی مسئولان استان برای توسعه صادرات غیرنفتی است.
نماینده مردم اردبیل ، نیر ، نمین و سرعین در مجلس همچنین با اشاره به اهمیت تدوین برنامه ‌های مناسب و جامع برای تسهیل روند صادرات گفت: مجلس به دنبال تدوین برنامه‌ توسعه صادرات است.
در این جلسه از 17 صادر کننده نمونه استان اردبیل تجلیل شد.
7110/ 1257

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال