امام جمعه بیله سوار:

تصادف های رانندگی در جاده های مغان نگران کننده است

اردبیل - ایرنا - امام جمعه بیله سوار مغان گفت: اخبار تصادف های جاده ای در مغان تاسف بار و نگران کننده بوده و نباید بی تفاوت از آن عبور کنیم.

به گزارش ایرنا ، حجت الاسلام اصغر جدایی در خطبه های نماز جمعه بیله سوار با انتقاد از وضعیت جاده های مغان و حوادث رخ داده، افزود: متولیان امر باید احساس مسئولیت کرده و در برابر فرزندانی که تصادفات جاده ای یتیم می کند، شرمنده بوده و قدم های جدی و اساسی بردارند.
وی بیان کرد: چرا در جای جای کشور جاده ها در حال گسترش بوده ولی وقتی نوبت به مغان می رسد بودجه تمام می شود، آیا مردم مغان خونشان کمرنگ تر از جاهای دیگر است ، از استاندار محترم می خواهم در مورد وضعیت اسف بار جاده های مغان اقدام کند.
حجت الاسلام جدایی همچنین با اشاره به روز ملی کیفیت، گفت: کیفیت کالاهای تولید داخلی موضوع بسیار مهمی است که همیشه مغفول مانده، اگر تولید کننده ها کیفیت کالاهای تولید داخلی را افزایش دهند اعتماد مردم به تولیدات داخلی بیشتر شده و تمایل به خرید کالاهای خارجی کمتر می شود.‌
امام جمعه بیله سوار همچنین با اشاره به ناکارآمدی عربستان بعد از 44 ماه در جنگ با یمن، اظهار داشت: همانطور که مقام معظم رهبری در دیدار با رییس جمهوری روسیه پیش بینی کرده بودند که 'سعودی ها در یمن به نتیجه نخواهند رسید' ، این جنگ ناتوانی و ناکارآمدی سعودی ها را بیش از پیش برای دنیا ثابت کرد.
او با تقدیر از حضور حماسی مردم بویژه جوانان در راهپیمایی 13 آبان گفت: تردیدی نیست که ستاره بی فروغ آمریکای جنایتکار هم روزی افول خواهد کرد و کارنامه سیاهش به تاریخ خواهد پیوست.
3006/6016

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال