50 میلیارد ریال به آبرسانی خروسلو بیله سوار اختصاص یافت

اردبیل - ایرنا - رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ ریزی استان اردبیل گفت: 50 میلیارد ریال اعتبار برای توسعه و تکمیل مجتمع آبرسانی خروسلوی بیله ‌سوار با هدف تامین آب آشامیدنی روستاهای منطقه اختصاص می یابد.

به گزارش ایرنا ، داود شایقی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: 2 مجتمع آبرسانی خروسلو و آج اشمه که تامین منابع آب روستاییان و عشایر منطقه را برعهده دارد از طرح ‌های قابل پیگیری در سفر پیش روی رییس جمهوری است.
وی بیان کرد: با بهره ‌برداری از این مجتمع ‌های آبرسانی در سال آینده ساکنان بیش از 250 روستا و مناطق عشایری از نعمت آب آشامیدنی سالم و بهداشتی بهره‌ مند می شوند.
شایقی رویکرد دولت و مسئولان استانی را توجه به توانمندی روستاها در حوزه‌ های مختلف بویژه اقتصادی و اشتغال یادآور شد و گفت: با پرداخت تسهیلات کم بهره از ایجاد کارگاه‌ های تولیدی و کارآفرین در مناطق روستایی استان حمایت می‌ شود.
رییس سازمان مدیریت و برنامه ‌ریزی استان اردبیل بر حمایت از تولید ملی تاکید کرد و افزود: برنامه‌ های عملیاتی برای تحقق شعار سال در مسیر توانمندی و حمایت از تولید ملی با قوت و قدرت در استان اردبیل ادامه دارد.
وی اظهار داشت: همه دستگاه‌ های اجرایی طرح‌ ها و برنامه ‌های خود را در این جهت ارائه کردند و سعی بر این است تا این طرح‌ ها در سالی که مزین به حمایت از تولید ملی است به نتیجه برسد.
شایقی ادامه داد: اقتصاد مقاومتی و طرح‌ های عملیاتی در حوزه حمایت از تولید ملی نسخه شفابخش در گذر از تحریم‌ها و تهدیدهای استکبار جهانی است.
رییس سازمان مدیریت و برنامه ‌ریزی استان اردبیل گفت: تکیه بر تولیدات داخلی و حمایت از فعالان این عرصه خود زمینه‌ ساز تحول جدی در یک حرکت تحول آفرین در استان اردبیل است تا زمینه عملی در پیشبرد اهداف برنامه‌ های تعریف شده به ثمر بنشیند.
7110/ 1257

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال