اجرای طرح پیاده راه عالی قاپو اردبیل آغاز شد

اردبیل - ایرنا - شهردار اردبیل از آغاز اجرای طرح پیاده راه عالی قاپو در حد این محله تاریخی مشرف به بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی تا اول خیابان اسماعیل بیگ خبر داد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از شهرداری اردبیل ، حمید لطف اللهیان افزود: با اجرای این پیاده راه اطراف محوطه بقعه شیخ صفی زیباسازی و موجب رضایت گردشگران خواهد شد.
وی اظهار داشت: عملیات عمرانی زیرسازی این طرح شروع شده و امیدواریم بتوانیم زیرساخت‌های آن را تا شروع ماه محرم به پایان برسانیم.
وی ادامه داد: کارهای این پیاده‌ راه بزرگ شهری توسط مهندسان مشاور به اتمام رسیده که در ادامه پیاده‌ راه شهیدگاه ایجاد خواهد شد.
شهردار اردبیل بیان کرد: در شرایط اقتصادی کنونی همه تلاش مجموعه شهرداری اردبیل در جهت انجام طرح های اساسی و ضرورت‌دار است.
لطف اللهیان افزود: : طرح ‌هایی نظیر زیباسازی شهر، توسعه شورابیل، تقاطع‌های غیر همسطح، اصلاحات هندسی و بهبود معابر همگی در راستای رفاه حال شهروندان است.
وی گفت: در حال حاضر بیش از 250 طرح عمران شهری در خیابان های اصلی و فرعی اردبیل در حال اجرا است.
شهردار اردبیل با اشاره به محددیت فصل کاری و شرایط خاص آب و هوای اردبیل گفت: در این این فصل کاری کوتاه تلاش می‌ شود با برنامه ‌ریزی‌ های انجام یافته عملیات عمرانی در وقت مقرر به اتمام برسد.
3006/ 1257

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال