خانه مسافرهای سرعین ساماندهی می شوند

اردبیل- ایرنا - مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان سرعین از آغاز اجرای طرح ساماندهی خانه مسافرهای شهرستان سرعین واقع در استان اردبیل خبر داد.

به گزارش ایرنا ، جهانگیر شهبازی روز سه شنبه گفت: در سال گذشته تعداد خانه مسافرها 100 مورد برآورد شده بود و مالکان خانه مسافرها تا پایان هفته جاری می توانند نسبت به دریافت مجوز اقدام کنند.
وی خواستار همکاری مسافران و گردشگران در ساماندهی خانه مسافرها شد و اظهارامیدواری کرد مسافران از اسکان در مراکز اقامتی غیرمجاز خودداری کنند.
شهبازی اظهار داشت: در شهر سرعین چهار کیوسک اطلاع رسانی فعال است که مسافران می توانند نسبت به اخذ اطلاعات از مراکز اقامتی مجاز به کیوسک ها مراجعه کنند.
او همچنین به ساماندهی جارچیان نیز اشاره کرد و بیان داشت: با همکاری فرمانداری و شورای تامین شهرستان جارچیان ساماندهی شده و پروانه هر مرکز اقامتی که از جارچی جهت جذب مشتری استفاده کند، پلمب می شود.
او همچنین خواستار توجه مراکز اقامتی به شیوه های الکترونیکی جذب مشتری و ارائه خدمات شد.
شهر سیاحتی سرعین در 27 کیلومتری غرب اردبیل در دامنه قله 4811 متری سبلان به سبب برخورداری از آب های گرم و سرد معدنی، چشم اندازهای طبیعی زیبا و هوای دلپذیر سالانه پذیرای نزدیک به هشت میلیون مسافر و گردشگر داخلی و خارجی است.
6018/6016

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال