90 درصد مصوبات کمیته قضایی اردبیل اجرایی شد

اردبیل - ایرنا - معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل گفت: بیش از 90 درصد مصوبات کمیته قضایی حمایت از سرمایه گذاری ، تولید و اشتغال در این استان اجرایی شده است.

به گزارش ایرنا ، یوسف خدادادی روز سه شنبه در جلسه کمیته حمایت قضایی از سرمایه گذاری استان اردبیل افزود: کار این کمیته استفاده از ظرفیت دستگاه قضا برای حمایت از سرمایه گذاری است.
وی اضافه کرد: بانک ها و دستگاه های جرایی باید نگاه بخشی و انتفاعی خود را کنار گذاشته و با نگاه استانی و کلان برای حل مشکلات حرکت کنند.
خدادادی بیان کرد: بیکاری منشاء بسیاری از آسیب های اجتماعی و جرایم از جمله خشونت، اعتیاد، طلاق، تکدی گری و سرقت است و بر این اساس دستگاه قضایی از سرمایه گذاران و کارآفرینان حمایت می کند.
وی با بیان اینکه تنها راهکار ایجاد اشتغال جذب سرمایه است، افزود: متاسفانه استان اردبیل در جذب سرمایه و سرمایه گذاران یکی از استان های ضعیف کشور است.
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل اظهار کرد: ایجاد اشتغال به تنهایی از عهده دولت خارج است و اگر مشارکت بخش خصوصی و سرمایه گذاری آنها نباشد گره اشتغال استان گشوده نمی شود.
وی مهم ترین مانع سرمایه گذاری در استان را نگاه منفی و تنگ نظرانه به سرمایه گذاران دانست و گفت: باید همه به سرمایه گذار نگاه مثبت داشته باشند تا آنها با رغبت در بخش های مختلف سرمایه گذاری کنند تا شاهد توسعه و پیشرفت منطقه باشیم.
در این جلسه مشکلات برخی از واحدهای تولیدی بررسی و نسبت به رفع آنها دستور لازم صادر شد.
7110/ 1257

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال