امام جمعه مشگین شهر:

دولت بدون مردم نمی تواند مشکلات اقتصادی را حل کند

اردبیل - ایرنا - امام جمعه مشگین شهر گفت: حل مشکلات اقتصادی به تنهایی از عهده دولت خارج بوده و نیازمند همراهی مردم و سایر نهادها می باشد.

به گزارش ایرنا ، حجت الاسلام رضا باوقار در خطبه های نماز جمعه مشگین شهر افزود: تحریم های اخیر استکبار جهانی با هدف ایجاد شکاف بین ملت یکپارچه ایران انجام می شود و نیازمند هوشیاری مردم و مسئولان است.
وی سوء استفاده برخی از فرصت طلبان و عوامل ضد انقلاب از تجمع های بازاریان تهران را توطئه استکبار جهانی دانسته و تشریح کرد: مشکلات و مطالبات صنفی مردم باید شنیده شود و از مجاری قانونی نسبت به حل و فصل آنها اقدام گردد.
او با تاکید بر استفاده همه جانبه از ظرفیت های عظیم ملت انقلابی ایران گفت: اکنون کشور نیازمند انعقاد یک برجام داخلی است که با اقدام مشترک دولت ، ملت و سایر نهادها بر تمامی مشکلات غلبه کند.
امام جمعه مشگین شهر با گرامیداشت هفته قوه قضاییه عدالت محوری ، ایجاد فضای امن برای سرمایه گذاری ، توسعه کسب و کار و اقناع افکار عمومی از نحوه صدور آرای صادره را از شاخصه های این قوه دانست و بر مقابله بی امان قوه قضاییه با مفاسد اقتصادی تاکید کرد.
انتقاد از معوق ماندن عملیات ساماندهی مجموعه شیخ حیدر ، پرداخت نشدن خسارت باغداران و کشاورزان توسط صندوق بیمه محصولات کشاورزی و احتمال برگشت بخشی از اعتبارات دولتی بدلیل تعلل مدیران از دیگر سخنان امام جمعه مشگین شهر بود.
7117/6016

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال