نماینده اردبیل:

50 درصد مصوبات ستاد تسهیل تولید اردبیل اجرایی نشده است

اردبیل - ایرنا - نماینده اردبیل ، نیر ، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: بدلیل مسکوت ماندن 50 درصد مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در زمینه توسعه واحدهای صنعتی این استان توفیق چندانی حاصل نشده است.

به گزارش ایرنا ، رضا کریمی روز پنجشنبه در جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی اردبیل بر ضرورت اقدام شایسته برای توسعه واحدهای صنعتی و رفع موانع تولید در استان تاکید و از بی توجهی سازمان توسعه گسترش صنایع کشور برای سرمایه گذاری در اردبیل انتقاد کرد.
وی ادامه داد: به منظور کمک به رونق تولید و ایجاد کسب و کار این سازمان می تواند بخشی از سرمایه گذاری ها را در استان کمتر توسعه یافته اردبیل انجام دهد.
نماینده اردبیل ، نیر ، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اعمال مشوق های صادراتی ضروری است افزود: دولت باید مشوق های صادراتی ، کمک های فنی و اعتباری و معافیت های صادراتی برای محصولات کشاورزی اعمال کند.
کریمی گفت: تخصیص منابع ارزی کافی و متناسب با نیازمندی های برای نهاده های دامی با توجه به رشد و فزونی قیمت گوشت قرمز ،تامین ارز کافی و تخصیص آن برای تامین فناوری مرتبط با شیوه های نوین آبیاری و صنایع تبدیلی و تامین ارز برای تهیه سموم و نهاده های مرتبط با تولید محصولات کشاورزی از جمله نیازمندی های بخش کشاورزی است که دولت باید توجه ویژه ای به آن داشته باشد.
7110/ 1257

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال