بخش خصوصی چهار هزار میلیارد ریال در گرمی سرمایه گذاری کرد

اردبیل - ایرنا - فرماندار گرمی مغان گفت: پارسال با همراهی مسئولان و تلاش های شبانه روزی گام های اساسی در این شهرستان انجام و چهار هزار میلیارد ریال در بخش صنعتی توسط بخش خصوصی سرمایه گذاری شد.

به گزارش ایرنا ، ابراهیم امامی روز سه شنبه در جلسه کمیته برنامه ریزی گرمی افزود: با توجه به سیاست دولت تدبیر و امید برای رونق بخش اشتغال و اقتصاد مقاومتی، سه محور کشاورزی، صنعتی و گردشگری برای توسعه گرمی مغان در نظر گرفته که در سال جاری دنبال می شود.
وی از چهار بانده کردن محور صحرا و گرمی به طول هفت کیلومتر تا پایان شهریور و راه گرمی به انگوت به طول چهار کیلومتر و موران به گرمی به طول سه کیلومتر تا یک ماه آینده خبر داد.
او گفت: اقدامات چشمگیری در بخش های مختلف عمرانی بویژه گاز رسانی، آبرسانی شهری و روستایی، آسفالت راه های روستایی، بهداشت و درمان ، تجهیز مراکز بهداشتی انجام شده است.
امامی همچنین با اشاره به جذب اعتبارات دستگاهای اجرایی اظهار کرد: سد تازه کند انگوت تا هفته دولت آبگیری و مطالعه می شود.
او افزود: راه آهن اردبیل به گرمی ، بازآفرینی شهری برای ساماندهی قلعه باشی، تکمیل چهار راه شهر گرمی و ساماندهی گرمی چایی و اجرای 950 هتکار از پایاب سد عمارت جزو برنامه های این شهرستان در سال جاری است و مسئولان دستگاه های اجرایی باید برای جذب اعتبارات سال 96 تا پایان تیرماه تلاش کنند.
گرمی مغان در شمال اردبیل و در نوار مرزی جمهوری آذربایجان قرار دارد.
6018/6016

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال