امام جمعه خلخال:

مسئولان فشارهای اقتصادی بر مردم را مدیریت کنند

اردبیل - ایرنا - امام جمعه خلخال گفت: در شرایط سخت و تحمل فشار اقتصادی جامعه از سوی مردم انتظار از مسئولان کلان کشوری همراهی با مردم و مدیریت مشکلات می باشد.

به گزارش ایرنا ، حجت الاسلام امیر رشتبری در خطبه های نماز جمعه خلخال افزود: فشار اقتصادی دشمن برای تسلیم نظام اسلامی و مردم چه با برجام و چه بدون برجام ادامه خواهد داشت، بنابراین لازم است که برای رفع این فشارها اقدام شود.
وی با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری گفت: همانطور که رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اشاره کردند جامعه امروزی ما نیازمند بهره گیری از بصیرت سیاسی و اجتماعی است.
او بیان کرد: دشمن با هدف تسلیم انقلاب و نظام اسلامی ایران برای ایجاد فشار اقتصادی و روانی به مردم برنامه ریزی کرده و این فشارها از سوی آمریکایی ها همچنان ادامه خواهد داشت.
حجت الاسلام رشتبری همچنین با تقدیر از حضور گسترده مردم خلخال در راهپیمایی روز قدس گفت: روز قدس تنها متعلق به فلسطین نبوده و این روز متعلق به همه جهان اسلام است.
او افزود: اهمیت بیت المقدس به عنوان قبله اول مسلمین و سومین شهر مذهبی جهان بر کسی پوشیده نبوده و نامگذاری آخرین ماه مبارک رمضان به نام روز قدس از سوی امام راحل حاکی از اهمیت آن برای جهان اسلام می باشد.
خلخال در جنوب اردبیل واقع است.
6016/7119

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال