امام جمعه موقت اردبیل

راهپیمایی روز قدس نشان دهنده هوشیاری ملت است

اردبیل - ایرنا - امام جمعه موقت اردبیل گفت: حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس نشان دهنده هوشیاری و بصیرت ملت بزرگ ایران اسلامی ماست.

به گزارش ایرنا ، آیت الله محمد علی فروغی در خطبه های نماز جمعه اردبیل با تحلیل از حضور عظیم مردمی در راهپیمایی روز قدس افزود: ملت بصیر ایران در برابر شبهات گمراه و در برابر دشمن شکست نخواهند خورد.
وی با بیان اینکه با هوشیاری امام راحل (ره) روز قدس ، محدود به نوار غزه و کرانه باختری نشد، گفت: اکنون مساله قدس، مساله اصلی جهان اسلام بوده و در راه جهانی شدن و تبدیل به مساله بشریت و عموم انسان های آزاده است.
امام جمعه موقت اردبیل در ادامه اظهار کرد: استکبار جهانی با به راه انداختن جنگ داخلی میان مسلمان ها می خواست حاشیه امنی برای اسراییل درست کرده و ذهن آنها را از مبارزه با رژیم صهیونیستی منحرف سازد ولی جوانان مقاومت و مدافعان حرم این نقشه ها را نقش بر آب کردند.
وی بیان کرد: دشمن با تحمیل فشار بر مردم در صدد کوتاه آمدن و تسلیم است و در این راه فشارهای اقتصادی و روانی را بکار گرفته تا مردم ایران را به واسطه آنها از اهداف مقدس خود منصرف سازد ولی دستور مقام معظم رهبری مبنی بر باز تولید سانتریفیوژها، بهترین اقدام برای خنثی سازی اقدامات روانی دشمن بود.
فروغی با بیان اینکه دولت آمریکا با برنامه ریزی نتانیاهو و منافقین تصمیم می گیرد، افزود: خلع سلاح موشکی ایران مساوی با سلب قطعی امنیت ایران است و هیچ ضرری برای ایران بالاتر از از دست دادن زیرساخت های امنیتی نبوده و ملت بصیر ما هیچ وقت زیر بار این ذلت نخواهند رفت.
وی با تجلیل از شهدای اخیر مرزبانی استان اردبیل نیز گفت: مرزبانی در روایات و تعالیم دینی امری مقدس است و این شهدا در راه دفاع از مرزهای اسلام و مقدسات جان خود را از دست دادند.
7110/6016

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال