خانه ووشو در اردبیل احداث می شود

اردبیل- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: عملیات اجرایی احداث خانه ووشو اردبیل در آینده نزدیک آغاز خواهد شد.

به گزارش ایرنا، بهرام آقاخانی روز پنجشنبه در دیدار با اعضای هیات ووشو استان اردبیل افزود: رشته ورزشی ووشو یکی از رشته های موفق در استان اردبیل است و ووشوکاران اردبیلی در مسابقات داخلی و میادین جهانی موفق به کسب مدالهای رنگارنگی شده اند.
وی با بیان اینکه هیات ووشو جزو هیات های موفق و مدال آوراستان است، اظهار کرد: در ارزیابی فدراسیون هم هیات ووشو استان اردبیل در رتبه بالایی در کشور قرار دارد.
وی با اشاره به اینکه اداره کل ورزش و جوانان از هیات های ورزشی موفق و مدال آور حمایت می کند، بیان کرد: کلنگ احداث مجموعه ورزشی پنج طبقه ای در استادیوم تختی اردبیل بعد از ماه مبارک رمضان برزمین زده خواهد شد و یکی از طبقات این مجموعه ورزشی به عنوان خانه ووشو به هیات ووشو استان اختصاص خواهد یافت.
آقاخانی گفت: با بهره برداری از خانه ووشو ورزشکاران این رشته با خیال راحت به تمرین خواهند پرداخت و امیدواریم شاهد موفقیت و درخشش بیش از پیش ووشوکاران استان باشیم.
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل افزود: همچنین یکی از رشته های ورزشی که مورد حمایت مجموعه شهرداری اردبیل قرار خواهد گرفت ووشو خواهد بود و قرار است تفاهمنامه حمایت شهرداری از رشته های ورزشی به توافق رسیده هفته آینده در جلسه شورای عالی ورزش استان منعقد گردد.
6130/6016

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال