گازرسانی به 10 روستای بخش جعفرآباد بیله سوار بهره برداری شد

اردبیل - ایرنا - عملیات گاز رسانی به 10 روستای بخش جعفرآباد از توابع شهرستان بیله سوار مغان روز پنجشنبه به بهره برداری رسید.

به گزارش ایرنا ، حسن قبادی فرماندار بیله سوار در آیین افتتاح این طرح ها گفت: گازرسانی به این روستاها به طول 32 کیلومتر با صرف 20 میلیارد ریال اجرا شده و 350 خانوار روستایی از نعمت گاز بهره مند شده اند.
وی بیان کرد: در دولت تدبیر و امید تاکنون عملیات گاز رسانی به 89 روستای این شهرستان اجرایی شده و این در حالی است که تا سال 92 تنها 20 روستای شهرستان از نعمت گاز برخوردار بود.
او افزود: بیش از 6 هزار و 400خانوار روستایی شهرستان بیله سوار از نعمت گاز برخوردار شده اند و تا پایان سال 97 حدود 95 درصد از روستاهای بالای 20 خانوار شهرستان بیله سوار گازدار خواهند شد.
مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل نیز گفت: براساس برنامه‌ ریزی ‌های انجام شده تا پایان سال آینده میزان برخورداری خانوارهای روستایی استان به 98 درصد افزایش می‌یابد و در این راستا طرح گازرسانی به 320 روستای استان در حال اجراست.
وی افزود: هم اکنون یک هزار و 56 روستای استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار است که 656 روستا از این تعداد در دولت تدبیر و امید گازدار شده و این تعداد 88 درصد روستاهای بالای 20خانوار استان اردبیل را شامل می شود.
در این آیین عملیات گازرسانی به روستاهای شورگل ، کرم کندی ، بالاخان کندی، مراد علی کندی، شابی کندی، حاج آقاکندی ، قوطوربلاغ ، هموار کندی ، یانبلاغ ، اوچبلاغ افتتاح شد.
3006/6016

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال