33 هکتار زمین صنعتی اردبیل به سرمایه گذاران واگذار شد

اردبیل-ایرنا- مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل از واگذاری 33 هکتار زمین صنعتی برای احداث واحد های صنعتی و تولیدی به سرمایه گذاران در شهرک ها و نواحی صنعتی استان خبر داد.

علی نظری شیخ احمد روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:احداث و تکمیل زیر ساخت ها در شهرک ها و نواحی صنعتی استان علاوه بر جذب سرمایه گذار عامل توسعه اقتصادی و اشتغال در استان را به دنبال خواهد داشت.
وی اضافه کرد: از اولویت ها و مزایای انتخاب شهرک ها و نواحی صنعتی جهت سرمایه گذاری، متمرکز شدن تولید در یک منطقه صنعتی مشخص می باشد که دسترسی آسان به تاسیسات و زیر ساخ تها باعث رغبت حضور سرمایه گذاران می شود .
وی همچنین به انعقاد 52 فقره قرارداد زمین با سرمایه گذاران اشاره کرد و گفت: در حال حاضر استان اردبیل دارای 17 شهرک و ناحیه صنعتی است که از این مجموع 15 شهرک و ناحیه صنعتی در حال واگذاری زمین به سرمایه گذاران جهت احداث واحدهای تولیدی و صنعتی می باشد .
وی اضافه کرد : سرمایه گذاران در برخی از شهرک ها و نواحی صنعتی استان از تخفیف ویژه در واگذاری زمین و عوارض به خاطر قرار گرفتن در مناطق کمتر توسعه یافته برخوردار هستند.
نظری گفت: در سالجاری 3.5 هکتار از زمین های راکد و بلااستفاده در شهرک ها و نواحی صنعتی استان آزاد شد و
با استرداد آنها زمینه برای حضور سرمایه گذاران واقعی و به تبع آن اشتغال و توسعه اقتصادی در استان فراهم می شود.
در حال حاضر 17 شهرک و ناحیه صنعتی در استان اردبیل فعال است.
7110/ 1257

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال