ائمه جمعه استان اردبیل

شعارمی توانیم در کشور همیشه قابل تحقق است

اردبیل -ایرنا - ائمه جمعه استان اردبیل در خطبه های نماز جمعه با اشاره بر اهمیت توجه و عملی کردن حمایت از کالای ایرانی تاکید کردند که شعار ما می توانیم در ایران اسلامی همیشه قابل تحقق است.

به گزارش ایرنا ، امام جمعه خلخال گفت: شعار ما می توانیم که در اوایل پیروزی انقلاب اسلامی از سوی رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) اعلام شد امروز در نظام اسلامی ایران به خوبی تحقق یافته است.
حجت الاسلام امیر رشت بری افزود :همچنانکه امام راحل در اوایل انقلاب تاکید کرده بودند، ما می توانیم هرانچه را که می خواهیم بدست بیاوریم و توانایی دست یابی به همه آن چیزی که قدرت های بزرگ جهان از آن بهره مند هستند را داریم .
وی اظهار کرد: تحقق شعار ما می توانیم نشان می دهد که اگر در گذشته به پیشرفت های مهم و بزرگی در انرژی هسته ای وعلم وصنعت دست یافته ایم در آینده نیز با پشتکار موفقیت های بزرگی را بدست خواهیم آورد .
امام جمعه خلخال اضافه کرد: لازم است که مسئولان با توجه به شعار سال در حل مشکلات اقتصادی کشور ومردم نیز با خرید کالای ایرانی وکمک به تولید داخلی، آمریکا را از دست یافتن به اهداف خود برای همیشه مایوس کنند.

** حجت الاسلام میکائیل مقدسی امام جمعه نیر در خطبه های نماز جمعه به شعار سال که حمایت از کالای ایرانی است اشاره کرد و گفت: تولید داخلی باید تقویت شده و از واردات کالاهای غیر ضروری جلوگیری شود.
وی اظهار کرد: برای تحقق شعار محوری سال، مسئولان باید از تولید و حاصل دسترنج کارگر ایرانی حمایت کنند تا شاهد افزایش تولید داخلی باشیم
وی با گرامیداشت فرارسیدن سالروز تاسیس بنیاد مسکن افزود: این بنیاد با تیزبینی امام راحل به خاطر حمایت از مستضعفان و احداث مسکن برای آنها تاسیس شد.

** حجت الاسلام یوسف زاده امام جمعه نمین با تبریک فرارسیدن روز ملی فناوری هسته ای و هنر انقلاب اسلامی نقش ملت ایران در تبلور توانایی های هسته ای و به تصویر کشیدن دستاوردهای انقلاب در عرصه هنر را بی بدیل دانسته و از هنرمندان خواست اسلام و انقلاب را در عرصه های مختلف و با شیوه های هنری به جهانیان عرضه دارند.
وی با بیان اینکه رژیم آل سعود در خاورمیانه با تزریق پول به دنبال ایجاد و توسعه جنگ میان کشورهای اسلامی است گفت: فرزندان اسلام و انقلاب همواره نقشه های خبیثانه سعودی ها را بر آب کرده و با پیروزی های خود در عرصه نبرد به یاوه گویی های آنان خاتمه دادند.
امام جمعه نمین همچنین کشتار مردم مسلمانان فلسطین در چند روز اخیر توسط رژیم صهیونیستی که با پشتیبانی آمریکا و رژیم آل سعود انجام شد را محکوم کرد.

** امام جمعه مشگین شهرگفت: سیاه نمائی علیه دستاوردهای نظام ومایوس کردن مردم از توطئه های هدف دار استکبار جهانی می باشد.
حجت الاسلام رضا باوقار با تشریح بخشی از توطئه دشمنان علیه انقلاب اسلامی به تبیین دستاوردهای نظام در حوزه های مختلف پرداخته بر هوشیاری مردم در مقابل توطئه های دشمن تاکید کرد .
وی بیان کرد: تمامی ناآرامی ها و کشتار مردم در سراسر جهان ریشه در سیاست آمریکا دارد وشعار مرگ بر امریکا همچنان در کشورمان طنین انداز خواهد شد.
خطیب جمعه مشگین شهر با گرامیداشت سالروز فن آوری هسته ای گفت: دستیابی دانشمندان کشورمان به این فناوری مصداق بارز شعار ما می توانیم بود.
/7117/6016/7119/7116/7120

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال