6 ورزشکار اردبیلی به اردوی تیم ملی او- اسپرت دعوت شدند

اردبیل- ایرنا- فدراسیون ورزش های رزمی 6ورزشکار اردبیلی را برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان به اردوی تیم ملی او- اسپرت دعوت کرد.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، مجید امیرپور، حسین قلیزاده، یوسف بایرامی، سید پیام سیدی، منصور اسمعیلی و بهبود شهبازی ورزشکاران دعوت شده در رشته آکسایا از استان اردبیل به این اردو هستند.
فدراسیون ورزش های رزمی 26 ورزشکار و اعضای کادر اجرایی را برای حضور در یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی جهان رشته او- اسپرت به اردوی تیم ملی دعوت کرده است.
همچنین بهزاد تیموری به عنوان مربی و مهرداد امانی به عنوان سرمربی تیم ملی او- اسپرت کشورمان از استان اردبیل در این اردو حضور خواهند داشت.
یازدهمین دوره مسابقات او- اسپرت قهرمانی جهان از نوزدهم تا بیست و سوم اردیهشت ماه سالجاری در جزیره رودس کشور یونان برگزار خواهد شد.
او- اسپرت مجموعه از فعالیت های جسمانی و ذهنی سازمان یافته به منظور آمادگی تن و روان و ارتقا تندرستی ودفاع شخصی آمیخته با فرهنگ سرزمین ایران است.
او- اسپرت برگرفته از مهارت ها و بازی های بومی محلی، نبرد و زورآزمایی و هنرهای اقوام سنتی ایرانیان است که به شکل مؤثر و امروزی خود درآمده است.
این رشته پرطرفدار توسط مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی فدراسیون جهانی او-اسپرت (ووف) پس از طی مراحل ارزیابی، استانداردسازی و بازسازی تکنیک های آن در بخش های هنری، ساحلی و مبارزه ای طی سنوات گذشته رشد کرده و در برخی از کشورها توسعه یافته است.
6130/6016

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال