ایرانیان اردبیل به لیگ دسته دوم فوتبال نونهالان کشور راه یافت

اردبیل - ایرنا - مسابقات فوتبال لیگ دسته سه نونهالان کشور در گروه یک با راهیابی تیم ایرانیان اردبیل به لیگ دسته دوم ، در مشگین شهر پایان یافت.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا ، در دیدار نهایی این رقابت ها تیم فوتبال نونهالان ساوالان یوردم مشگین شهر با نتیجه سه بر صفر بر اروم اسپور ارومیه غلبه کرد و ایرانیان اردبیل نیز با نتیجه سه بر یک بر زاگرس مهاباد غلبه کرد.
با احتساب نتایج بدست آمده در گروه اول این مسابقات تیم ایرانیان اردبیل بطور مستقیم به مرحله بعدی صعود کرد و تکلیف تیم دیگر صعود کننده از این گروه نیز پس از رای انضباطی داوران از بین 2 تیم ساوالان یوردوم مشگین شهر و علم و ادب اردبیل مشخص خواهد شد.
همچنین مسابقات چند جانبه گراپلینگ کیک بوکسینگ با شرکت 124رزمی کار از استان های اردبیل ، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی در شهرستان مشگین شهر برگزار شد.
در این مسابقات که در بخش لوکیک در سه رده سنی نونهالان ، جوانان و بزرگسالان در سالن ورزشی شهید سلیم زاده برگزار شد ، تیم های آذربایجان شرقی ، اردبیل و آذربایجان غربی به ترتیب اول تا سوم شدند.
همچنین در مراسمی از چهار رزمی کار پیشکسوت مشگین شهری نادر ابراهیمی ، سلیمان رزمجو ، خدابخش پورشاهی و ابراهیم پارسا در اداره ورزش و جوانان مشگین شهر تجلیل شد.
7117/6018

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال