شمشیرباز اردبیلی در مسابقات دانشجویان آسیا قهرمان شد

اردبیل- ایرنا- رئیس هیات شمشیربازی استان اردبیل گفت: امیررضا کنعانی با کسب مدال طلای رقابت‌های شمشیر‌بازی دانشجویان آسیا قهرمان این مسابقات شد.

هادی صباغی روز دوشنبه در گفت گو با خبرنگار ایرنا افزود: در دومین دوره مسابقات شمشیربازی دانشجویان قهرمانی آسیا که از 19 تا 23 اسفندماه در مالزی در حال برگزاری است امیررضا کنعانی ملی‌پوش اردبیلی موفق به کسب مدال طلا شد.
وی اظهار کرد: در این رقابت‌ها شمشیربازانی از 8 کشور آسیا حضور داشته و شمشیربازان دانشجو در سه اسلحه اپه، فلوره و سابر به مصاف هم می روند.
وی با اشاره به توانایی شمشیربازان ایرانی حاضر در رقابت‌های شمشیربازی 2018 آسیا درمالزی بیان کرد: در روز نخست این رقابت‌ها یک نشان طلا، یک نقره و سه برنز برای تیم شمشیربازی دانشگاه آزاد اسلامی ایران به دست آمد.
صباغی گفت: تا پایان روز اول مسابقات، نماینده کشورمان در صدر جدول تیمی رقابت‌ها قرار گرفته و در صورت تداوم کسب نتایج مناسب و قرار گرفتن دیگر نمایندگان ورزشی کشورمان در بین نفرات منتخب با اقتدار به عنوان قهرمانی مسابقات دست خواهیم یافت.
رئیس هیات شمشیربازی استان اردبیل افزود: تاکنون در بخش اپه انفرادی بانوان نیز اعظم بختی به نشان طلای مسابقات دست یافت و مهسا پوررحمتی دیگر نماینده کشورمان موفق به کسب مدال شد.
6130/6016

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال