فرماندار اردبیل

امکانات لازم برای خدمات رسانی به مسافران نوروزی مهیاست

اردبیل-ایرنا- فرماندار اردبیل گفت: برای استقبال از مسافران نوروزی در این شهرستان امکانات لازم فراهم شده و ضرروی است مسئولان مربوطه اهتمام جدی به خدمات رسانی داشته باشند.

به گزارش ایرنا،جواد زنجانی روز دوشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان اردبیل افزود: خدمات رسانی جاده ای در ایام نوروز با استقرار نیروهای امداد و نجات باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد تا از تصادفات پیشگیری شود .
وی با اشاره به ضرورت هماهنگی اعضای ستاد خدمات نوروزی بیان کرد: اردبیل باتوجه به دارا بودن قابلیت های گردشگری پذیرای هزاران گردشگر است و باید اعضای ستاد با مشارکت همدیگر در نحوه خدمات رسانی بهتر به مسافران نوروزی تلاش کنند.
وی افزود: برای خدمات رسانی به مسافران نوروزی در سه ورودی اصلی شهر اردبیل و بقعه متبرکه سیدصدرالدین ، غرفه‌ ای با هدف معرفی جاذبه های گردشگری اردبیل ایجاد می شود .
قادر تقی زاده معاون گردشگری ادره کل میراث فرهنگی ،گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل هم در این جلسه گفت: نقشه‌های راهنمای مسافران نوروزی با همکاری شهرداری اردبیل و جمعیت هلال‌احمر در ورودی شهر و مکان‌های تعیین شده در اختیار مسافران و گردشگران قرار می گیرد .
وی افزود: 21 نقشه تهیه شده در استان شامل یک نقشه استانی ، 10 نقشه شهرستان و 10 نقشه مراکز شهرستان های استان در اختیار دستگاه های مربوطه از جمله فرودگاه ، اداره کل حمل و نقل و پایانه ها و شهرداری قرار خواهد گرفت تا بصورت تابلو در معرض دید گردشگران و مسافران قرار بگیرند.
وی گفت: در این نقشه ها برای اولین بار مختصات جغرافیایی تمام جاذبه های گردشگری و خدماتی چون جایگاه سوخت، مراکز تجاری، رستوران ها و مراکز اقامتی و حتی سرویس های بهداشتی گنجانده شده است.
در این جلسه مدیران حاضر درباره نحوه خدمات رسانی به مسافران نوروزی تبادل نظر کردند .
7110/ 1257

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال