مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات اردبیل:

صاحبان ایده های نو در تجارت الکترونیک تسهیلات می گیرند

اردبیل - ایرنا - مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل گفت: این اداره کل سرمایه مورد نیاز صاحبان ایده های نو در بحث تجارت الکترونیک را با ارائه تسهیلات ارزان قیمت بانکی با کارمزد چهار درصد تامین می کند.

به گزارش ایرنا ، بهروز رزمی روز شنبه در آئین اختتامیه نخستین همایش استارت آپ استان اردبیل در خلخال افزود: استقرار واحدهای کارآفرین در مراکز رشد و پارک علم فناوری استان و تسهیلات مالی از جمله بسته های حمایتی ارائه شده به کارآفرینان و صاحبان ایده های نو در بحث آی سی تی است.
او اظهار کرد: همایش استارت آپ ویکند خلخال بزرگترین رویداد کارآفرینی آی سی تی استان اردبیل است که نتیجه برگزاری این همایش توسعه کارآفرینی در حوزه فناوری اطلاعات ، تجارت الکترونیک ، فضای مجازی و ایجاد فرصت های شغلی بسیار در بحث نرم افزارهای تجارت اینترتنی است.
وی همچنین گفت: این همایش زمینه را برای ارائه ایده های نو از سوی جوانان جویای کار در حوزه آی سی تی بویژه ساخت و تولید نرم افزارها و اپلیکیشن های تلفن همراه و بازاریابی آن فراهم کرد.
وی افزود: وجود 63 هزار بیکار در استان اردبیل به معنای نداشتن شغل برای این تعداد افراد نیست و به نظر می رسد که در مسیر راه دچار اشتباه شدیم و یا راه را به افراد جویای کار اشتباه نشان دادیم.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خلخال نیز در این همایش گفت: همایش استارت آپ ویکند خلخال به عنوان بزرگترین رویداد کارآفرینی حوزه آی سی تی استان اردبیل به مدت سه روز با حضور 53 نفر از صاحبان ایده در قالب هشت گروه از سراسر استان اردبیل در این دانشگاه برگزار شد.
حجت الله درخشان ، هدف از برگزاری این همایش را معرفی ایده های نو در زمینه های مختلف تجارت الکترونیک ، فضای مجازی با رویکرد جدید اقتصادی و بازاریابی در سطوح مختلف منطقه ای ، ملی و فراملی ، زمینه سازی برای راه اندازی شرکت های دانش بنیان و ایجاد شغل در سطح جهانی تجارت الکترونیک ذکر کرد.
بر اساس آرای هیات داوران همایش گروه بی بی کر تولید کننده هد بند نوزاد ، گروه اکسفر تسهیل بخش در نقل و انتقالات کارکنان دولت و فرهنگیان و گروه ایران بوم در تسهیل گری بخش گردشگری به ترتیب به عنوان گروه های اول تا سوم این همایش معرفی شدند.
خلخال در جنوب اردبیل و در همسایگی استان گیلان واقع است.
7119/6018

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال