هنرجوی اردبیلی مقام اول جشنواره ملی راه آهن را کسب کرد

اردبیل - ایرنا - کاظم قلی ‌زاده هنرجوی دوره فیلمسازی انجمن سینمای جوانان استان اردبیل عنوان بهترین فیلم 90 ثانیه ای دومین دوره جشنواره فیلم و عکس راه آهن را به خود اختصاص داد.

میردولت موسوی ، مدیر انجمن سینمای جوانان استان اردبیل روز جمعه به ایرنا گفت: قلی زاده با فیلم 90 ثانیه ‌ای رویای قطار در جشنواره فیلم و عکس راه آهن حضور داشت.
وی بیان کرد: فیلمسازان جوان اردبیل همچنین موفق به راهیابی و حضور در جشنواره های مختلف داخلی و خارجی شده اند که راهیابی فیلم 'نفس' کار سجاد غزنوی در بخش مسابقه چهارمین جشنواره النهج عراق خبر از جمله آنها می باشد.
موسوی اضافه کرد: این جشنواره در شهر کربلا از تاریخ 12 تا 16 فروردین 1397 برگزار خواهد شد.
دبیر منطقه 5 انجمن سینمای جوانان ایران همچنین از راهیابی و حضور فیلم های بلندگو کار بهنام اسداللهی در بخش داستانی ، بی بی کار ربابه روحی در بخش مستند ، مسیر سخت کار بهنام اسداللهی در بخش انیمیشن نیز در بخش جشنواره دانشجویی کشورخبر داد.
موسوی با قدردانی از تلاش های فیلمسازان جوان که با حداقل حمایت ها و با همت و توان خود سعی در ارائه هنر ملی و اسلامی شان دارند ، ابراز امیدواری کرد که در سال جدید متولیان فرهنگی استان بیشتر به جوانان عنایت داشته و فعالیت ها و تلاش های آنها را ببینند و از آنها در حد شان یک جوان متعهد و شایسته قدردانی کنند.
انجمن سینمای جوان اردبیل از جمله دفاتر فعال در سطح کشور می باشد. هنرجویان این انجمن در جشنواره های استانی و کشوری صاحب مقام های بسیاری شده اند.
6016.3006

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال