تقدیر نماینده ولی فقیه در استان و استانداراردبیل از حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن

اردبیل - ایرنا - آیت الله سید حسن عاملی و اکبر بهنام جو نماینده ولی فقیه در استان و استاندار اردبیل در پیامی مشترک از حضور حماسی مردم استان در راهپیمایی بزرگ 22 بهمن تشکر و قدردانی کردند.

به گزارش ایرنا ، در این پیام آمده است: حضور چشمگیر و توام با بصیرت مردم عزیز استان در راهپیمایی عظیم 22 بهمن ماه در سی و نهمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی که همراه با خیل عظیم و میلیونی مردم دیگر استان ها و شهرهای کشور رخ داد، تداوم بخش مسیر گلگون شهدا و امام شهدا بود.
این پیام افزوده است: این حضور وحدت ملی مان را به نمایش گذاشت و برای دوستداران نظام اسلامی ، مسرت و شعف قلبی و برای مستکبران و بدخواهان ، یاس و ناامیدی مضاعف به دنبال آورد.
در این پیام همچنین اضافه شده است: آری ، حضور پرشور وشعور مردم در این راهپیمایی بزرگ ، حماسه ای به یادماندنی و پاسخی کوبنده و قاطع به تهدیدات استکبار جهانی بود که دیگر بار ثابت نمود ملت سربلند ایران عزیز اسلامی ؛ همواره در مقابل هرگونه تهدیدات مستکبران ، از اسلام و انقلاب اسلامی دفاع می کنند.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل در پیام خود آورده اند: اینجانبان در طلیعه چهلمین بهار آزادی و با گرامی داشت یاد و خاطره بنیانگذار فقید نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و شهدای والا مقام ، از مردم مومن و انقلابی استان اردبیل که در راهپیمایی امسال هم ، جلوه غرور آفرینی از شکوه انقلابی گری خویش را به نمایش گذاشتند، صمیمانه تشکر و قدردانی نموده و سعادت، سربلندی و بهروزی همگان را از درگاه خداوند منان مسالت می ‌نماییم.
خبرنگار: نعمت محسن زاده ** انتشار دهنده: سیفعلی موسی زاده
6016/6130

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال