علی یعقوبی رئیس جدید هیات ورزش‌های نابینایان و کم‌بینایان استان اردبیل شد

اردبیل - ایرنا - مجمع انتخاباتی هیات ورزش های نابینایان و کم بینایان استان اردبیل علی یعقوبی را به عنوان رئیس جدید هیات این استان انتخاب کرد.

به گزارش ایرنا ، در این مجمع انتخاباتی علی یعقوبی تنها نامزد برای کسب ریاست هیات بود که توانست با کسب 15 رای از مجموع 16 رای ماخوذه به مدت چهار سال به عنوان رئیس جدیدهیات ورزش های نابینایان و کم بینایان استان اردبیل انتخاب شود.
رئیس جدید هیات ورزش‌های نابینایان و کم بینایان استان اردبیل گفت: با اقدامات پیشگیری توسط سازمان بهزیستی و سایر دستگاههای متولی در بیشتر شهرهای استان تعداد نابینایان کمتر از پنج نفر هستند که البته این جای خوشحالی است ولی برای رونق ورزش در این بخش هیات استان با مشکلاتی مواجه است.
یعقوبی افزود: هیات ورزش های نابینایان و کم بینایان در شهرستان های اردبیل و پارس آباد فعال است و در آینده نزدیک این هیات در شهرستان مشگین شهر فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.
وی خواستار حمایت بیشتر اداره بهزیستی و اداره کل ورزش و جوانان استان از این هیات ورزشی شد و اظهار کرد: نبود مربیان و داوران متخصص از مشکلات هیات در استان است و یکی از برنامه های مهم هیات در سال آینده برگزاری دوره های آموزشی لازم برای مربیان و داوران خواهد بود تا سطح علمی مربیان و داوران استان افزایش یابد.
خبرنگار: نعمت محسن زاده ** انتشار دهنده: سیفعلی موسی زاده
6130/6016

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال