حق بیمه رایگان کارفرمایان فرزندان شاهد و ایثارگر

اردبیل - ایرنا - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل گفت: کارفرمایان بخش خصوصی در صورت جذب فرزندان شاهد و ایثارگر از امتیاز پنج ساله حق بیمه رایگان برخوردار می شوند.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا ، یاسر شاهی در دیدار با فرماندار نمین افزود: حق بیمه هر فرزند شهید و ایثارگری که توسط کارفرمایان بخش خصوصی به کارگیری شوند به مدت پنج سال توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران پرداخت می شود.
وی گفت: این قانون شامل جذب فرزندان شهدا ، برادران شهید و فرزندان و جانبازان بالای 25 درصد می شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل اظهار کرد: علاوه بر پرداخت حق بیمه، فعالان و کارفرمایان بخش خصوصی از تسهیلات بانکی کم بهره از محل منابع بنیاد شهید نیز بهره مند خواهند شد.
شاهی افزود: از آغاز سال در قالب طرح سپاس بیش از سه هزار و 100 مورد دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران در سراسر استان اردبیل صورت گرفته است.
وی گفت: همزمان با سالروز تاسیس بنیاد شهید در 22 اسفند سال جاری درمانگاه ایثار استان اردبیل با 6 میلیارد ریال هزینه به بهره برداری می رسد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل ادامه داد: احداث و مرمت گلزار شهدا و پایش سلامت مستمر خانواده های شهدا و جانبازان از جمله برنامه های مهم اجرایی در طول سال بوده است.
شاهی اظهار داشت: امسال همچنین حق پرستاری 600 نفر از والدین شهدای استان اردبیل از بیمه دریافت و پرداخت شده است.
استان اردبیل سه هزار و 400 شهید ، 700 آزاده ، سه هزار و 500 جانباز 25 درصد به بالا ، 6 هزار و 500 جانباز یک تا 25 درصد تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.
خبرنگار: ساسان رحمتی ** انتشار دهنده : سیفعلی موسی زاده
6016/7120

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال