وعده استاندار به مردم اردبیل

طرح راه آهن اردبیل - میانه تا سه سال آینده به بهره برداری می رسد

اردبیل - ایرنا - استاندار اردبیل در پیامی به شهروندان استان به آنها اطمینان داد که طرح راه آهن اردبیل - میانه به عنوان مهم ترین مطالبه مردم تا سه سال آینده و در دولت دوازدهم به نتیجه رسیده و بهره برداری خواهد شد.

به گزارش ایرنا ، اکبر بهنام جو سه شنبه شب اعلام کرد که با پیگیری های بعمل آمده و هماهنگی های صورت گرفته با سازمان برنامه و بودجه کشور و وزارت راه و شهرسازی جهت تامین اعتبار اجرای طرح راه آهن اردبیل علاوه بر تخصیص 100‎درصد اعتبار سال جاری مبلغ یک هزار میلیارد ریال نیز به عنوان مازاد اعتبار برای تهیه مصالح اجرای ابنیه و تونل های مسیر درسال 1396 تامین شده است.
به گفته وی ، در جلسه ای که امروز با پیمانکاران و مشاوران طرح برگزار شد با استقبال و تعهد پیمانکاران برای اجرای این طرح قرار شد برنامه زمان بندی اصلاحی برای اجرای راه آهن حداکثر ظرف سه سال ارائه شود.
بهنام جو تاکید کرد که با دعای خیر مردم استان برای تحقق وعده ریاست محترم جمهوری و با پیش بینی اعتبار کافی از محل ردیف ها و تبصره های بودجه و سایر منابع برای سال های بعد حداکثر ظرف سه سال آینده طرح راه آهن اردبیل به عنوان اصلی ترین مطالبه مردم به بهره برداری رسیده و به مردم استان اردبیل تقدیم خواهد شد و به فضل پروردگار متعال هیچگونه نگرانی برای انجام طرح وجود ندارد.
عملیات اجرایی طرح راه آهن اردبیل – میانه به طول 175 کیلومتر از 12 سال پیش شروع شده و تاکنون 46 درصد پیشرفت فیزیکی دارد. برای بهره برداری از این طرح به 11 هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز است.
خبرنگار و انتشار دهنده: سیفعلی موسی زاده
6016

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال