هدف ایرنا گسترش اطلاع رسانی است. لذا انتشار این مطلب به معنای تائید محتوای آن نیست

رویه استاندار جدید اردبیل تغییر می کند؛اقدام و عمل

نشریه رفاقت در مطلبی با 'عنوان رویه استاندار اردبیل تغییر می کند 'به قلم حسین صدقی به موضوع اقدام و عمل مدیران دستگاههای اجرایی پرداخته است

نزدیک 10 روز از حضور استاندار جدید اردبیل می گذرد. از عصر روز چهارشنبه 10 آبانماه عده ای با عوض کردن پیراهن خود سعی در همراهی استاندار جدید کرده اند و انتظار دارند مورد توجه قرار گیرند.
استاندار اردبیل آنطور که پیداست نیاز به حواریون ندارد بلکه یاران وفادارانی می خواهد که همزمان با وی حرکت کنند و 24 ساعته باشند و فرقی بین روز و شب قائل نشوند. یعنی مدیران با مشی سیاسی مختلف، برای استاندار در کار معنی می یابند نه در جبهه بندی ستادی و غیرستادی. گویا مهندس بهنام جو بر حسب نیاز توسعه ای استان و انتظارات مردم از وی، خواستار روشن شدن برنامه و سیاست هایی شده است که باید چند ماه پیش مشخص و قدمهایی نیز در راستای آن برداشته می شد. اینکه چرا مدیران یا برنامه ندارند یا برنامه ای از آنها خواسته نشده در حال حاضر زیاد مهم نیست بلکه مهم این است که برنامه های تدوین شده چقدر با واقعیتهای استان تناسب دارند و مهم تر از آن هم اینکه نحوه اجرای آن چگونه خواهد بود و مجری، چقدر توانمند و متعهد و کاراست. این مهمترین مشکل حال حاضر استان است.
استاندار اردبیل در قبال عقب ماندگی استان، با سبغه کاری موفقی که داشته، مسئول است تا در حد توان خود به انتظارات جامه عمل بپوشاند و با تیم کاری فعال و مدیران دلسوز با شتاب بیشتر نسبت به جبران آنها اقدام کند.
گرچه عده ای از مدیران در ادوار مختلف چراغ خاموش و پنهان در سایه، طریق مدیریت می کردند ولی اکنون به نظر می رسد دیگر سایه ای نیست و باید به میدان بیایند تا روشن شود ماندنی اند یا رفتنی. گویا عده ای هم در این چند روز بیکار ننشسته اند و به دید و بازدید موثران خود رفته اند تا حاجتی یابند و چند صباحی ادامه دهند، گرچه برای ایشان دل کندن از میز مبارک سخت است. و عده ای هم که ....
خواست استان از مهندس بهنام جو کار و فعالیت و توسعه یافتگی و پیشرفت در سایه کار تیمی است همه باید در حیطه مسئولیت و وظایف خود با ایشان همراه شوند. مردم خواستار تغییر رویه گذشته و اقدام و عمل هستند.
آقای مهندس ما استاندار تک رو نمی خواهیم ما منتظریم تا معاونان و مدیران عالی هم مثل شما باشند، دیگر استان اردبیل جای مدیران اسقاطی نیست.
ما مگا پروژه نمی خواهیم، ما همه پروژه ها را در راستای هم می خواهیم هرچند این پروژه ها گرم، کیلو و مگا و گیگا باشند. ما توسعه متوازن همه شهرستانهای استان را می خواهیم. ما همه نمایندگان را در کنار هم و در کنار شما می خواهیم تا یک صدا شویم در مطالبات، در نیاز سنجی، در اقدام و در تصمیم.
آقای مهندس ما اقدام و عمل می خواهیم.
خبرنگار: یعقوب شاددل ** انتشار دهنده : سیفعلی موسی زاده
6016/7110

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال