روز چهارم بازی های والیبال انتخابی جهان

چشم بادامی ها به مصاف هم می روند ؛ ایران برای صعود قزاقستان را قربانی می کند

اردبیل - ایرنا - چهارمین روز از رقابت های والیبال انتخابی قهرمانی مردان جهان در آسیا روز یکشنبه با دیدار چین و کره جنوبی و نیز ایران و قزاقستان پیگیری می شود.

به گزارش ایرنا ، امرز ساعت 15.30 ابتدا چین و کره جنوبی 2 تیم شرق آسیا با هم دیدار می کنند ، چینی ها که با وجود شکست روز شنبه در برابر ایران همچنان بعنوان یکی از 2 تیم صعود کننده به بازی های جهانی از شانس بیشتری برخوردار می باشد برای رسیدن به این هدف باید کره جنوبی را که با 2 باخت پی درپی از وضعیت مناسبی در این رقابت ها برخوردار نیست از پیش رو بردارد.
کره جنوبی نیز برای اینکه همچنان از شانس صعود برخوردار باشد مجبور به شکست دادن چین است امری که انجام آن بسیار سخت می نماید.
در بازی دوم نیز 2 تیم ملی ایران و قراقستان ساعت 18 رو در روی هم قرار خواهند گرفت ، تیم ملی ایران با توجه به فاصله سطحی که با تیم های آسیایی دارد به نظر می آید که کار سختی در بازی امروز نخواهد داشت بویژه اینکه روز شنبه پیروزی قاطعی در برابر چین بدست آورده است.
قزاقستان که هنوز شیرینی نایب قهرمانی بازی های آسیایی اندونزی را فراموش نکرده برای حفظ آبروداری مجبور به ارائه یک بازی قدرتمندانه در برابر ایران است. قزاق ها شاید در این بازی چندان امیدی به برد ندارند اما بازی آبرومندانه در برابر قدرت اول آسیا می تواند وجهه آنها را که در 2 بازی قبلی خود در برابر قطر و چین شکست خورده اند را تا حدی ترمیم کند.
مسابقه های والیبال انتخابی جام جهانی از 19 تا 23 مرداد در ورزشگاه رضازاده اردبیل برگزار می شود ، در این رقابت‌ ها پنج تیم والیبال جمهوری اسلامی ایران ، کره جنوبی ، چین ، قطر و قزاقستان با هم به رقابت می‌ پردازند.
2 تیم برتر این مسابقه ها شهریور سال آینده در رقابت ‌های والیبال قهرمانی مردان جهان که به میزبانی 2 کشور ایتالیا و بلغارستان برگزار خواهد شد، حضور می یابند.
خبرنگار: نعمت محسن زاده ** انتشار دهنده: سیفعلی موسی زاده
6130/6016

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال