نمایشگاه کتب تخصصی لاتین در دانشگاه محقق اردبیلی افتتاح شد

اردبیل - ایرنا - نمایشگاه کتاب های تخصصی لاتین با ارائه بیش از سه هزار عنوان کتاب روز دوشنبه در دانشگاه محقق اردبیلی افتتاح شد.

رییس دانشگاه محقق اردبیلی در آیین افتتاح این نمایشگاه با تاکید بر اهمیت کتابخوانی در جامعه و بویژه دانشجویان گفت: اساتید دانشگاه می توانند کتب مورد نیاز کتابخانه مرکزی دانشگاه را از این نمایشگاه شناسایی کنند تا ما نیز بتوانیم در حد توان دانشگاه از این کتب خریداری کنیم.
گودرز صادقی با بیان اینکه کارشکنی در دانشگاه محقق اردبیلی مفهومی ندارد افزود: باید تلاش کنیم عاملی بازدارنده در دانشگاه نباشیم.
به گزارش ایرنا از روابط عمومی دانشگاه محقق اردبیلی، حبیب شهبازی شیران رییس کتابخانه مرکزی و مرکز اطلاع رسانی دانشگاه محقق اردبیلی نیز با بیان اینکه در این نمایشگاه بیش از سه هزار عنوان کتاب در رشته های علوم انسانی ، علوم پایه ، فنی و مهندسی ، معماری ، علوم اسلامی ، علوم تربیتی و کشاورزی ارائه شده گفت: تمام کتاب های ارائه شده در این نمایشگاه با تخفیف بین 18 تا 35 درصد به خریداران عرضه می شود.
وی با بیان اینکه همایش آشنایی با کتابخانه مرکزی و منابع اطلاعاتی ویژه دانشجویان دوره تحصیلات تکمیلی ورودی جدید در سالن شهید خودسیانی دانشگاه برگزار خواهد شد، افزود: نمایشگاه سراسری نشریات و مطبوعات شمالغرب کشور نیز در آینده نزدیک در این دانشگاه برگزار می شود.
شهبازی شیران همچنین از برگزاری نمایشگاه سراسری کتاب در اردیبهشت سال آینده در دانشگاه محقق اردبیلی خبر داد.
این نمایشگاه اول تا هفتم آذرماه از ساعت 9 صبح تا 17 عصر در سالن نمایشگاه خانه فرهنگ دانشگاه محقق اردبیلی دایر است.
خبرنگار: گیتی طالبی ** انتشار دهنده: عارف شیرزاد
6018/ 1257

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال