روابط عمومی ها با بهره گیری از قرآن می توانند اثر گذاری بیشتری داشته باشند

اردبیل - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل گفت: روابط عمومی ها با استفاده از آموزه های قرآنی می توانند ارتباطات روان تری برقرار کرده و بیش از پیش نقش آفرینی کنند.

به گزارش ایرنا ، اقبال عباسی روز سه شنبه در نخستین دوره مسابقات قرآن و عترت روابط عمومی های دستگاه های اجرایی استان اردبیل بیان کرد: روابط عمومی ها برای مسوولان بسترساز ، تسهیل گر و تصمیم ساز و از سوی دیگر تنظیم کننده روابط دولت و مردم هستند و استفاده از آموزه های قرآن و ائمه معصومین (ع) می تواند موجب برقراری ارتباطی موثرتر ، آسان تر و روان تر شود.
وی افزود: اسلام دین انسان ساز است و روابط عمومی ها به عنوان مسوول ارتباطات، از این رو استفاده از قرآن کریم به عنوان ستون دین می تواند بسترساز ارتباطات سالم تر و نقش آفرینی اساسی مجموعه های روابط عمومی را فراهم کند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل بیان کرد: ممکن است برخی روابط عمومی ها چندان فعال نباشند اما گردهمایی قرآن و عترت زمینه ساز آشنایی بیشتر با وظایف و تامین خوراک و جهت دهی برای فعالیت آنها باشد.
او گفت: اطلاعات، ارتباطات و انتظامات سه اصل هستند که اختلال در یک مورد، تعامل مناسب را با مشکل روبرو می کند زیرا دولت به عنوان انتظامات با استفاده از اطلاعات باید دارای ارتباطات مناسبی داشته باشد در حالی که برخورداری از اطلاعات بدون ارتباطات مناسب مانعی در اجرای امور است.
عباسی اضافه کرد: مدیریت مناسب با ارتباطات درست ممکن می شود و خوراک اصلی روابط عمومی ها از جمله در زمینه بسترسازی توسعه باید با استفاده از آموزه های قرآنی تامین شود.
در ادامه این آیین برگزیدگان نخستین دوره مسابقات قرآن و عترت ویژه روابط عمومی های دستگاه های اجرایی استان به میزبانی مسجد دانشگاه محقق اردبیلی از جمله در بخش های ترتیل و اذان مورد قدردانی قرار گرفتند.
خبرنگار: محمد ملاحمزه زاده ** انتشار دهنده: گیتی طالبی
8123/6018

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال