فرماندار پارس آباد

اعضای شورای فرهنگ عمومی برای کاهش آسیب های اجتماعی تلاش کنند

اردبیل - ایرنا - فرماندار پارس آباد مغان از اعضای شورای فرهنگ عمومی این شهرستان خواست برای کاهش آسیب های اجتماعی تلاش کنند.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اردبیل ،
مهدی احمدی در جمع اعضای شورای فرهنگ عمومی این شهر افزود: باید تلاش شود آسیب های اجتماعی در این شهرستان شناسایی و راهکارهای لازم برای کاهش این آسیب ها بررسی و بکار گرفته شود.
وی بر لزوم انجام کارهای عملیاتی برای کاهش آسیب های اجتماعی اولویت دار در شهرستان پارس آباد تاکید کرد.
وی با بیان علل و عوامل خودکشی ها در جامعه که از منظر اسلام یک عمل زشت محسوب می شود افزود: باید در این زمینه کارهای گسترده فرهنگی توسط دستگاه های مربوطه انجام شود تا شاهد چنین پدیده هایی در این منطقه مرزی نباشیم.
احمدی اظهار کرد: اداره تبلیغات اسلامی باید در این زمینه با تاکید بر روحانیون و حوزه علمیه خواهران برای آگاه سازی مردم در مجالس و مناسبت ها و منابر اقدام کرده و این امر را یکی از اولویت های اساسی قرار بدهند.
او گفت: برنامه ریزی های اساسی برای ایجاد شور و نشاط اجتماعی و شادابی آحاد جامعه و پر کردن اوقات فراغت جوانان از سوی اعضای شورای اسلامی شهرها ، شهرداران و اداره ارشاد اسلامی ضرورت دارد.
وی با اشاره به تاثیر و نقش شبکه بهداشت و درمان در این حوزه بیان کرد: شبکه بهداشت و درمان می تواند با بکارگیری روانکاوهای متخصص و کاربلد در مراکز بهداشتی و درمانی و افزایش بهداشت و سلامت در زمینه کاهش آسیب ها موثر باشد.
شهرستان مرزی پارس آباد مغان در شمال اردبیل و در نوار مرزی جمهوری آذربایجان قرار دارد.
6018

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال