بکارگیری 2330نیروی انسانی برای مقابله با بحران بارش در کرج

کرج-ایرنا- دبیر ستاد بحران شهرداری کرج با اشاره به شروع بارش های البرز و فعال شدن ستاد بحران این شهرداری گفت: 2 هزار و 330 نیروی خدماتی و فضای سبزشهرداری کرج به حالت آماده باش کامل در تمام مناطق شهری کرج درآمدند.

سید علی اکبر میر وکیلی عصر سه شنبه در حاشیه برگزاری ستاد بحران شهرداری کرج در باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری کرج در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مناطق مختلف کرج بر اساس حساسیت های موجود شناسایی شده اند که مناطق 4، 5، 8 و 12 بیشترین خطرات ناشی از بحران بارش دارند.
وی ادامه داد:هدف از برگزاری ستاد بحران پیشگیری از نواقص احتمالی در مناطق مختلف کرج به لحاظ تجهیزات و عملکردی است.
میروکیلی گفت: بر اساس پی بینی هواشناسی البرز میزان بارش های استان طی چند روز آینده بسیار بالاست و آبگرفتگی معابر از جمله مشکلاتی است که می بایست پیشگیری کرد تا این اتفاق رخ ندهد.
وی افزود:به تمام مدیران مناطق شهرداری کرج در خصوص تقاطع های غیر همسطح و زیر گذرها که احتمال آبگرفتگی وجود دارد هشدار داده شده و ماشین آلات در نقاط حادثه خیز استقرار دارند.
این مسئول خاطر نشان کرد: به هنگام بروز آبگرفتگی ممکن است توام با ترافیک باشد و دسترسی به کیسه های ماسه و نمک با مشکل مواجه شود که براین اساس در مکان های پرخطر امکانات جانمایی شده است .
وی ظهار داشت:تک تک نیازهای احتمال آبگرفتگی و مشکلاتی که پیش می آید بررسی می شود.
میروکیلی بیان داشت: اکنون 158 دستگاه لودر، گریدر، بابکت، کامیون و لجن کش در نقاط حادثه خیز شهر استقرار دارند.
وی ،پایش تصویری برای نظارت مستمر و دائم بر فعالیت تیم های عملیاتی حوزه خدمات شهری را از دیگر اقدامات برشمرد.
در کلانشهر کرج 18 میلیون و 500 هزار متر مربع معابر اصلی و فرعی وجود دارد. اغلب معابر کلانشهر کرج دارای شیب است که هنگام بارش برف تردد را برای خودرو ها دشوار می کند.
7410/ 6155خبرنگار:مژگان السادات سجادی** انتشار دهنده : محمد عزیزپور

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال