22 مددجوی کمیته امداد در فردیس صاحب مسکن شدند

کرج-ایرنا-مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان فردیس گفت: 22 مددجوی تحت پوشش کمیته امداد در این شهرستان صاحب مسکن شدند.

مهرعلی کلهر روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: حمایت از خانواده های تحت پوشش این نهاد برای خانه‌دار شدن یکی از طرح‌های کمیته امداد است که در راستای همین اهداف با پیگیری های صورت گرفته در سال جاری 22 خانوار تحت پوشش توانستند صاحب خانه شوند.
وی افزود: این اقدام با هدف محرومیت زدایی و رفع مشکل مسکن نیازمندان فاقد مسکن تحت حمایت کمیته امداد انجام شده است.
وی اظهارداشت: امسال 80 فقره جهیزیه برای مددجویان و نیازمندان نوعروس تا سقف 40 میلیون ریال کمک شده است.
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره)شهرستان فردیس گفت: خیرین و نیکوکاران همواره برای برطرف ساختن مشکلات ایتام تحت حمایت در زمینه های مسکن ، جهیزیه ، درمان و ازدواج در تلاش هستند و به صورت نقدی و غیر نقدی با این نهاد مشارکت می کنند.
کلهرافزود: 17 نفر از فرزندان مددجوی تحت حمایت این نهاد از سربازی معاف شدند.
وی با اشاره به اینکه 200 کودک زیر شش سال تحت پوشش این نهاد هستند ،گفت: 400 سبد غذایی در سه مرحله برای کودکان زیر شش سال که دچار سوء تغذیه هستند توزیع شد.
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان فردیس گفت: 300 مددجوی این نهاد به مشهد مقدس و 100 نفر به کربلای معلی با کمک کمیته امداد و خیرین به جهت شوق زیارت اعزام شدند.
کلهر اظهار داشت: اکنون سه هزار و 100 خانوار، 780 دانش آموز و دانشجو و 750 کودک یتیم تحت پوشش کمیته امداد فردیس قرار دارند.
7413/ 6155خبرنگار:معصومه مهتاب ** انتشار دهنده : محمد عزیزپور

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال